بازی های رایگان ماه ژانویه پلی استیشن پلاس مشخص شد

بازی های رایگان ماه ژانویه پلی استیشن پلاس مشخص شد
بازی های رایگان ماه ژانویه پلی استیشن پلاس مشخص شد

درست در زمان سال جدید، سونی دسته بعدی بازی های رایگان را که برای پلی استیشن پلاس عرضه می شوند، معرفی کرد. Star Wars Jedi: Fallen Order، Fallout 76 و Axiom Verge 2 از روز سه شنبه، 3 ژانویه، برای تمامی سطوح PS Plus قابل دانلود خواهند بود.

بازی های رایگان ماه ژانویه پلی استیشن پلاس مشخص شد، پلی‌استیشن عناوین جدیدی را که برای دو سطح Extra و Premium عرضه می‌شوند اعلام نکرده است، اما می‌گوید که آنها به زودی معرفی خواهند شد. می توانید پست کامل وبلاگ را اینجا بخوانید.

بازی های رایگان ماه ژانویه پلی استیشن پلاس مشخص شد

Star Wars Jedi: Fallen Order گنجاندن قابل توجهی است زیرا دنباله آن، Jedi: Survivor، قرار است در ماه مارس منتشر شود. این پیشنهاد PS Plus یک فرصت ایده‌آل برای بازیکنان است تا قبل از بازدید از نسخه دوم، اولین مورد را بررسی کنند. اگر بازی را در زمان راه اندازی بازی کرده اید، این فرصتی برای بررسی به روز رسانی هایی است که گرافیک و عملکرد ارتقا یافته را برای PS5 معرفی کرده اند، و همچنین به روز رسانی هایی که حالت های جدید Journey+ و چالش را اضافه کرده اند.

این همچنین یک یادآوری دوستانه برای ادعای عناوین PS Plus دسامبر است: Divine Knockout، Biomutant، و Mass Effect: Legendary Edition. همه آنها تا 3 ژانویه، روزی که بازی‌های جدید اضافه می‌شوند، در دسترس خواهند بود، بنابراین قبل از آن حتماً آنها را بگیرید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *