همکاری سامسونگ با اینستاگرام، تیک تاک و دیگر شبکه ها

همکاری سامسونگ با اینستاگرام، تیک تاک و دیگر شبکه ها
همکاری سامسونگ با اینستاگرام، تیک تاک و دیگر شبکه ها

طبق گزارش‌ها، سه شبکه اجتماعی محبوب، اینستاگرام، تیک تاک و اسنپ چت، با غول الکترونیک کره‌ای سامسونگ همکاری کرده‌اند. این همکاری برای جلوگیری از هر گونه بدتر شدن کیفیت عکس های گرفته شده با دوربین های داخلی این برنامه های رسانه اجتماعی انجام می شود.

همکاری سامسونگ با اینستاگرام، تیک تاک و دیگر شبکه ها، حتی اگر بعداً عکس‌های گرفته شده را از برنامه‌ها دانلود کنید، باز هم همان کیفیت را ارائه می‌کند.

احمد قویدر، یک تخلیه کننده معروف، اطلاعات زیر را در توییتر ارائه کرد. کارشناس اطلاعات ادعا می کند که سامسونگ به این موضوع توجه کرده است تا تجربه کاربری را افزایش دهد و احتمالاً به این دلیل که بسیاری از مشتریانش از این برنامه ها استفاده می کنند. در این بیانیه آمده است که نسخه‌های ارتقا یافته برنامه‌های انتخابی برای تمامی مدل‌های گلکسی S23 سامسونگ در دسترس خواهند بود. بعداً، برند ممکن است این را به مخاطبان بیشتری معرفی کند. سایر دستگاه های سامسونگ نیز احتمالاً در آینده این ارتقا را دریافت خواهند کرد.

سامسونگ

طبق منابع قبلی، کاربران اکنون می‌توانند به ویژگی‌های دوربین سری گلکسی اس 22 سامسونگ در چند پلتفرم رسانه‌های اجتماعی معروف از جمله اسنپ‌چت، تیک‌تاک و اینستاگرام دسترسی داشته باشند. در این پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خاص، این برند از حالت شب و لنزهای دوربین کمکی پشتیبانی می‌کرد. این شرکت ممکن است اکنون قصد داشته باشد تا تجربه کاربری تلفن هوشمند را بیش از پیش افزایش دهد.

همکاری بین رهبران صنعت در رسانه های اجتماعی و سامسونگ فوق العاده به نظر می رسد و بدون شک تجارب مصرف کنندگان آنها را افزایش می دهد. سامسونگ اولین و تنها برندی در اندروید است که تاکنون این قابلیت‌ها را در رابط کاربری خود ارائه کرده است. کاربران گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ به این ویژگی ها دسترسی بی نظیری دارند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *