تهیه کننده بازی Metal Gear Solid خبر از معرفی چندین بازی در سال 2023 داد

تهیه کننده بازی Metal Gear Solid خبر از معرفی چندین بازی در سال 2023 داد
تهیه کننده بازی Metal Gear Solid خبر از معرفی چندین بازی در سال 2023 داد

خالق متال گیر سالید و کارگردان Death Stranding، هیدئو کوجیما و ناشر متال گیر سالید، کونامی در سال 2015 راه خود را از یکدیگر جدا کردند و از آن زمان، هیچ ورود اصلی در سری معروف MGS وجود نداشته است.

تهیه کننده بازی Metal Gear Solid خبر از معرفی چندین بازی در سال 2023 داد، در حالی که هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم کوجیما و کونامی به زودی دوباره با هم متحد می شوند، به نظر می رسد که دومی ممکن است برای نوعی بازگشت به MGS آماده شود. نوریاکی اوکامورا، تهیه کننده قدیمی MGS، در شماره اخیر Famitsu نوشت که “سال 2023 سال اعلامیه های زیادی خواهد بود”، همانطور که توسط Gematsu گزارش شده است.

بازی Metal Gear Solid

در این شماره ویژه پایان سال Famitsu، چندین توسعه‌دهنده و تهیه‌کننده ژاپنی در مورد آنچه ممکن است سال 2023 برای آن‌ها رقم بخورد، مطالبی سریع نوشتند. اینجاست که اوکامورا به طعنه گفت که سال 2023 سال اعلان‌ها برای سرگرمی دیجیتال کونامی خواهد بود. به طور دقیق تر، او گفت: «به غیر از [نسخه آموزشی Momotaro Dentetsu که سال گذشته اعلام شد]، سال 2023 سال اعلامیه های زیادی خواهد بود» و همانطور که توسط Gematsu اشاره شده است، کلمه کلیدی او برای سال 2023 «مدت ها مورد انتظار است».

حالا، این فقط می تواند راهی باشد که می گوید کونامی، به طور کلی، برخی اعلامیه ها را اعلام خواهد کرد و شاید برخی از آنها مدت ها مورد انتظار طرفداران باشد. با این حال، با توجه به اینکه اوکامورا – تهیه کننده قدیمی MGS – این را می گوید، دلیلی وجود دارد که باور کنیم شاید او بازگشت به سری MGS را اذیت کند. شاید در حال دریافت بازسازی یکی از بازی‌ها یا شاید یک ورودی اصلی جدید هستیم. فقط زمان می تواند بگوید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *