فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم

فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم
فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم

فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم؟ پیدا کردن فایل‌ هایی که در iPhone یا iPad دانلود کرده‌ اید، ممکن است در مقایسه با مک یا کامپیوتر گیج‌ کننده باشد. پوشه خاصی وجود دارد که iOS و iPadOS فایل های دانلود شده را در آن ذخیره می کنند و می‌ توانید آن را از طریق برنامه Files پیدا کنید.

فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم

بیایید ببینیم فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم.

ابتدا اپلیکیشن Files را در آیفون یا آیپد پیدا کنید. سریع‌ترین راه برای انجام این کار، جستجوی Spotlight است. انگشتتان را از وسط صفحه اصلی به سمت پایین بکشید و سپس «Files» را تایپ کنید. در نتایج جستجو روی «Files» ضربه بزنید.

روی «Files» در نتایج جستجوی Spotlight ضربه بزنید.

برگه «Browse» را در پایین انتخاب کنید و سپس بسته به دستگاهی که استفاده می‌ کنید، روی «On My iPhone» یا On My iPad ضربه بزنید.

لیست زیر Locations بسته به برنامه‌ هایی که نصب کرده‌ اید متفاوت است، اما دستگاه شما همیشه فهرست On My [Device] را خواهد داشت.

روی «Browse» و سپس «On My iPhone» ضربه بزنید.

سپس فهرستی از پوشه‌ ها را مشاهده خواهید کرد که بسته به برنامه‌ هایی که نصب کرده‌ اید، متفاوت هستند. به طور کلی، اکثر مردم فایل‌ ها را در پوشه Downloads ذخیره می‌ کنند، بنابراین روی آن ضربه بزنید.

روی «دانلودها» ضربه بزنید.

لیستی از تمام فایل هایی را که دانلود کرده اید مشاهده خواهید کرد. در طول فرآیند دانلود، می‌ توانید یک فایل را در پوشه‌ ای غیر از Downloads ذخیره کنید. اگر فایل مورد نظر را نمی بینید، روی فلش برگشت در بالا سمت چپ ضربه بزنید و سپس روی پوشه دیگری ضربه بزنید.

محتویات یک پوشه 'دانلودها'.

هنگامی که فایل مورد نظرتان را پیدا کردید، می توانید روی آن ضربه بزنید تا پیش نمایش آن را مشاهده کنید، یا روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا یک منوی پاپ آپ باز شود. سپس، می‌ توانید فایل را جابجا یا کپی کنید یا تغییر نام دهید.

فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم؟ روش انجام کار را یاد گرفتید.

روی یک فایل ضربه بزنید و نگه دارید تا منوی پاپ آپ باز شود و عملیات های دیگر را انجام دهید.

وقتی کارتان تمام شد، از برنامه Files خارج شوید. بار دیگر که Files را باز می کنید، فایلی را که به دنبال آن هستید درست همان جایی رها کرده اید، پیدا می کنید.

اکنون می‌دانیم فایل هایی را که در آیفون دانلود کرده ایم، کجا پیدا کنیم. برای آموزش های بیشتر آیفون، روش ذخیره ویدیوی یوتوب در Camera Roll آیفون را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *