سامسونگ و نمایش نمایشگر اولد با شدت روشنایی 2000 نیتی برای موبایل

سامسونگ و نمایش نمایشگر اولد با شدت روشنایی 2000 نیتی برای موبایل
سامسونگ و نمایش نمایشگر اولد با شدت روشنایی 2000 نیتی برای موبایل

امسال در نمایشگاه CES، سامسونگ با نمایش تلویزیون‌ها، نمایشگرها، گوشی‌های هوشمند و حتی دستگاه‌های متصل مانند SmartThings Station، نگاهی اجمالی به آخرین محصولات خود به ما می‌دهد.

سامسونگ و نمایش نمایشگر اولد با شدت روشنایی 2000 نیتی برای موبایل، در حالی که این شرکت دارای یک سری محصولات چشمگیر است که وارد سال جدید می شوند، همچنین دارای فناوری جدیدی برای به نمایش گذاشتن است، مانند موفقیت اخیرش در دریافت گواهینامه یکی از نمایشگرهای OLED گوشی های هوشمند خود، که یکی از اولین نمایشگرهای OLED است که این گواهی را دریافت کرده است. بالاترین تایید روشنایی 2000 نیت.

امروز، سامسونگ دیسپلی این دستاورد را با جهان به اشتراک گذاشت و به این اشاره کرد که نمایشگر OLED آن نشان Ultra Dynamic Range (UDR) را دریافت کرده است که توسط UL Solutions اعطا شده است، شرکتی که خود را به عنوان “پیشرو علم ایمنی جهانی” معرفی می کند که به شرکت ها کمک می کند. نشان دادن ایمنی، افزایش پایداری، تقویت امنیت، ارائه کیفیت، مدیریت ریسک و دستیابی به انطباق با مقررات. UL Solutions به سامسونگ دو نشان UDR 1500 و UDR 2000 داده است که گواهی می‌دهد نمایشگر OLED آن می‌تواند به ترتیب به 1500 و 2000 نیت برسد.

سامسونگ

در حالی که ممکن است روشنایی صفحه نمایش خود را برای دستیابی به اوج وفاداری بصری افزایش ندهید، داشتن صفحه نمایشی که می تواند روشنایی بالاتری داشته باشد در روزهای آفتابی روشن یا در شرایط نوری مشابه بسیار مفید است. وقتی صحبت از گوشی‌های هوشمند می‌شود، این چیزی است که می‌تواند به راحتی اتفاق بیفتد، زیرا ما تقریباً هر روز می‌توانیم تلفن‌هایمان را در فضای باز ببریم. بدون حداکثر روشنایی صفحه نمایش، صفحه نمایش پاک می شود و خواندن آن غیرممکن می شود.

اگر در حال خواندن این مطلب هستید و فکر می کنید که قبلاً این فناوری را دیده اید، اشتباه نمی کنید. اپل سال گذشته اعلام کرد که نمایشگر آیفون 14 پرو در صورت لزوم می تواند به 2000 نیت برسد. در حالی که اپل به طور رسمی اعلام نکرده است، صفحه نمایش آن توسط سامسونگ عرضه می شود و حتی برخی از آنها از سال جاری توسط ال جی عرضه می شود. اگرچه سامسونگ در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام نکرده است، اما به احتمال زیاد می توان انتظار داشت که این صفحه نمایش در برخی از گوشی هایش در سال 2023 عرضه شود. سامسونگ تاریخ برگزاری رویداد بعدی گوشی خود را اعلام نکرده است، اما گزارش ها حاکی از آن است که ممکن است در برخی از گوشی های خود در سال 2023 رخ دهد. فوریه.

مطالب مرتبط
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *