بازی System Shock Remake سال 2023 منتشر می شود

بازی System Shock Remake سال 2023 منتشر می شود
بازی System Shock Remake سال 2023 منتشر می شود

بازی System Shock Remake سال 2023 منتشر می شود، این خبر از طریق یک به‌روزرسانی جدید Kickstarter از توسعه‌دهنده استودیوی Nightdive منتشر شده است، که بیان می‌کند این تیم «چند مورد آخر را برای به اشتراک گذاشتن قبل از نزدیک شدن به پنجره راه‌اندازی ما در مارس 2023 انتخاب کرده است». همانطور که توسط Video Games Chronicle گزارش شده است. این بازسازی که قرار است روی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود، اکنون یک دقیقه است که سال انتشار 2023 به آن متصل شده است، اما این به‌روزرسانی جدید Kickstarter توجه را به استیم بازی جلب می‌کند. صفحه ای که اکنون دارای یک پنجره انتشار “مارس 2023” است.

همانطور که برخی از شما قبلاً اشاره کرده اید، این اولین بار نیست که ما یک پنجره آزمایشی راه‌اندازی را اعلام می کنیم، اما در چند سال گذشته، چیزهای زیادی تغییر کرده است – دامنه و مقیاس پروژه به طور چشمگیری و با [ناشر] Prime Matter تکامل یافته است. با پیوستن به این پروژه، ما را قادر می سازد تا روی بهبود کیفیت زندگی، رفع اشکال و پشتیبانی بومی سازی تمرکز کنیم – آخرین گام های اصلی برای انتشار بازی ای که همه ما به آن افتخار می کنیم.” این همچنین به ما زمان داده تا به گذشته برگردیم و جنبه‌های مختلف بازی را که به درخشش بیشتری نیاز داشتند، بررسی کنیم.»

بازی System Shock Remake

سپس به‌روزرسانی به جزئیات تغییرات، جلوه‌ها و ویژگی‌هایی می‌پردازد که در بازسازی وجود خواهند داشت، بنابراین اگر به یک شیرجه عمیق‌تر علاقه‌مند هستید، به آنجا بروید.

آخرین باری که System Shock را در تریلری بود که در ژوئن گذشته در جریان PC Gaming Show منتشر شد، اما مدتی است که در لیست بزرگ بازی‌های ویدیویی جدید بازی‌های ویدیویی Game Informer قرار دارد. اخبار این پنجره انتشار در مارس 2023 بسیار عالی است، به خصوص برای طرفدارانی که با سفر بازی در جهنم توسعه همراه بوده اند. در اینجا امیدواریم که این پنجره انتشار باقی بماند.

در همین حال، در مورد اینکه چگونه وارن اسپکتور می گوید که Otherside Entertainment سه سال است که روی System Shock 3 کار نکرده است، بخوانید و سپس این داستان را در مورد نحوه ساخت یک سریال تلویزیونی اکشن زنده System Shock، به طور انحصاری برای بازی های ویدیویی، بررسی کنید. پلتفرم پخش سرگرمی متمرکز Binge.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *