نسخه جهانی گوشی POCO M3 و دریافت آپدیت MIUI 14

نسخه جهانی گوشی POCO M3 و دریافت آپدیت MIUI 14
نسخه جهانی گوشی POCO M3 و دریافت آپدیت MIUI 14

رام MIUI 14 برای دستگاه های شیائومی 12 پرو و POCO F4 در هند به تازگی توسط شیائومی نهایی شده است. برای این دستگاه ها، MIUI 14 به زودی عرضه رسمی خود را آغاز خواهد کرد.

نسخه جهانی گوشی POCO M3 و دریافت آپدیت MIUI 14، اکنون، به‌طور غیرمنتظره‌ای، POCO M3 شروع به دریافت جدیدترین نسخه MIUI 14 در بازارهای جهانی و EEA کرده است. کاربران POCO M3 اکنون می‌توانند دستگاه‌های خود را به MIUI 13، پوسته اندروید خود شیائومی، به‌روزرسانی کنند. این به روز رسانی علاوه بر بهبود عملکرد و انرژی، تعدادی ویژگی و پیشرفت های جدید را به دستگاه اضافه می کند.

POCO M3 از قبل با MIUI 12 نصب شده بود و در حال حاضر آخرین به روز رسانی اصلی خود، MIUI 14 را دریافت می کند. با شماره ساخت V13.0.3.0.SJFMIXM، V13.0.1.0.SJFEUXM، و V13.0.1.0.SJFINXM ، آخرین به روز رسانی POCO M3 در دسترس است. این به‌روزرسانی در حال حاضر برای نسخه‌های EEA و Global دستگاه منتشر می‌شود و در روزهای آینده، به سایر نسخه‌های دیگر نیز تعمیم خواهد یافت. در مورد تغییرات، شیائومی لیست طولانی ارائه نمی کند و در اینجا نیز همین کار انجام شده است.

گوشی POCO M3

به هر حال، تغییرات به‌روزرسانی رسمی در زیر ارائه شده است:

سیستم

  • MIUI پایدار مبتنی بر اندروید 12
  • به روز رسانی وصله امنیتی اندروید تا دسامبر 2022. افزایش امنیت سیستم.

از هم اکنون فقط آزمایش کنندگان آزمایشی به روز رسانی دسترسی دارند. اگر در حین آزمایش باگ قابل توجهی کشف نشود، به‌روزرسانی برای کاربران پایدار ارائه می‌شود. این روند ممکن است کمی طول بکشد، اما ما پیش‌بینی می‌کنیم که کاربران در سه‌ماهه اول سال 2023 به‌روزرسانی را دریافت کنند. با این حال، هیچ اطلاعات رسمی در مورد بازه زمانی انتشار به‌روزرسانی در دسترس نیست. به محض اطلاع از هرگونه اطلاعات جدید در مورد ساخت MIUI 14 برای POCO M3 یا هر دستگاه دیگر شیائومی، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *