نسخه بعدی بازی Tomb Raider اواخر 2023 منتشر می شود

نسخه بعدی بازی Tomb Raider اواخر 2023 منتشر می شود
نسخه بعدی بازی Tomb Raider اواخر 2023 منتشر می شود

Crystal Dynamics در آوریل سال گذشته توسعه نسخه بعدی Tomb Raider را آغاز کرد، عنوانی که با موتورگرافیکی Unreal Engine 5 تحت توسعه است.

نسخه بعدی بازی Tomb Raider اواخر 2023 منتشر می شود، کریستال داینامیکس در آوریل سال گذشته تایید کرد که کار روی قسمت اصلی بعدی بازی Tomb Raider را آغاز کرده است، اما چه زمانی می‌توان انتظار داشت که یک رونمایی رسمی برای بازی ببینیم؟ ظاهراً اواخر امسال می آید.

این طبق گفته میلر راس، افشاگر برجسته، که در گزارشی منتشر شده در Exputer ادعا کرده است که توسعه دهنده کریستال داینامیکس در حال آماده شدن است تا پشتیبانی انتقام جویان مارول را به طور کامل قطع کند و بقیه تیم کوچکی را که در حال حاضر آن را به پروژه Tomb Raider اداره می کند، منتقل کند. طبق گفته راس، بازی Tomb Raider در حال حاضر “به خوبی در حال توسعه در مقیاس کامل است” و رونمایی کامل برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

نسخه بعدی بازی Tomb Raider اواخر 2023 منتشر می شود

خود کریستال داینامیکس نیز قبلاً پیشنهاد کرده بود که ممکن است چنین باشد، فیل راجرز، مدیر عامل شرکت در ماه نوامبر گفته بود که جزئیات جدید پروژه در سال 2023 به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بازی بعدی Tomb Raider که بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است توسط Amazon Games منتشر خواهد شد. لیکس ادعا کرده است که در دنیای امروزی اتفاق خواهد افتاد که توسط یک فاجعه اسرارآمیز تکان می‌خورد و نسخه بسیار با تجربه‌تری از لارا کرافت به عنوان قهرمان داستان بازی می‌کند.

باید منتظر ماند تا کریستال داینامیک بزودی این عنوان جدید را معرفی کند. بازی که با گرافیکی بهبودیافته و گیم پلی جدید قرار است نظر علاقمندان را جلب کند. نسخه بعدی نام مشخصی ندارد و باید دید آیا پسوندی خواهد داشت یا خیر. انتظدار داریم تا نسخه جدید با حضور شخصیت اصلی یعنی لارا کرافت تجربه لذت بخشی را برای بازیکنان رقم زند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *