تصویر رندر باکیفیت گلکسی زد فولد 3 منتشر شد

تصویر رندر باکیفیت گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد
تصویر رندر باکیفیت گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد

به گزارش GSM‌Arena، امروز تصویر باکیفیتی از رندر گوش گلکسی زد فولد ۳ منتشر شد که شباهت زیاد این گوشی تاشدنی سامسونگ به گلکسی اس ۲۱ اولترا را نشان می‌دهد.

در نگاه اول متوجه شباهت بسیار زیاد ماژول دوربین گلکسی زد فولد ۳ با گلکسی اس ۲۱ اولترا خواهید شد. گقته می‌شود سامسونگ قصد دارد طراحی کلی محصولات خود را شبیه به هم کند و به همین دلیل گلکسی اس ۲۱ اولترا از قلم دیجیتال پشتیبانی می‌کند. هنوز درباره مشخصات دوربین زد فولد ۳ چیزی نمی‌دانیم و مشخص نیست آیا فقط ظاهر آن شبیه گلکسی اس ۲۱ اولترا است یا در عمل هم شبیه خواهند بود یا خیر.

براساس شایعات، گلکسی زد فولد ۳ از قلم دیجیتال پشتیبانی می‌کند؛ اما هنوز نمی‌دانیم این قلم به همراه گوشی عرضه می‌شود یا جداگانه باید آن را خریداری کرد.

طبق شایعات، گلکسی زد فولد ۳ صفحه‌نمایشی کوچک‌تر از گلکسی زد فولد ۲ خواهد داشت و دلیل آن، احتمالا وجود فضای در نظر گرفته‌شده برای قلم است.

گفته می‌شود گلکسی زد فولد ۳ از دوربین سلفی قرارگرفته در زیر صفحه‌نمایش برخوردار است و انتظار می‌رود در ماه ژوئن معرفی شود.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

حسانه حدادی

از سال 1390 در حوزه فناوری و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و از رشته کارشناسی ارشد شهرسازی فارغ التحصیل شده ام، خیلی خوشحالم که اینجا هستم تا خدمتی به سرزمینم داشته باشم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *