اولین تصاویر درز شده از اندروید 12

اولین تصاویر درز شده از اندروید ۱۲
اولین تصاویر درز شده از اندروید ۱۲

گوگل امسال اندروید 12 را عرضه می کند. اگر این شرکت به زمان عرضه قبلی خود پایبند باشد، پاییز امسال، باید چند بتا از اندروید12 را ببینیم ، اولین تغییرات که برای نسخه های قدیمی اندروید اتفاق افتاده است ، باید ظرف چند هفته ظاهر شود. با اعوجاج همراه باشید تا اولین تصاویر درز شده از اندروید 12 را مشاهده کنید.

در حالی که ما با صبر و حوصله منتظر تغییرات اندروید 12 هستیم ، امروز دسته ای از تصاویر که گفته می شود برخی از جنبه های اندروید 12 را به تصویر می کشد به بیرون درز کرده است. خودتان را آماده کنید، یک طراحی و ویژگی های جدید در پیش است. گفته می شود این تصاویر از سندی تهیه شده است که Google برای جمع بندی تغییرات در نسخه جدید ایجاد کرده است.

اولین تصاویر درز شده از اندروید 12

ظاهرا این طراحی جدید تا حدی یادآور iOS است و همچنین برخی از ویژگی های جدید حریم خصوصی، مانند نمادهایی که در بالا سمت راست نشان داده می شوند تا به شما اطلاع دهند که برنامه ای از دوربین یا میکروفون شما استفاده می کند. اگر روی آن آیکون ها ضربه بزنید، با یک پنجره بازشو به شما می گوید کدام برنامه از چه چیزی استفاده می کند.

اولین تصاویر درز شده از اندروید12

همچنین یک روش سریع برای غیرفعال کردن دوربین یا میکروفون وجود دارد که فقط با یک ضربه می توانید آن را غیرفعال کنید. این آیکون های استفاده از دوربین و میکروفون ظاهراً توسط گوگل مجوز داده شده است که به محض انتشار به روزرسانی های مربوط به Android 12 ، توسط همه سازندگان گوشی های همراه درج شود.

اولین تصاویر درز شده از Android 12

آیکون تنظیمات سریع، یا طراحی نهایی نشده اند یا براساس فعالیت تغییر شکل می دهند ، که عجیب به نظر می رسد. آیا نماد Wi-Fi هنگام اتصال ، در کنار تغییر رنگ ، کاملاً گرد می شود؟ شاید. این بار فقط چهار آیکون تنظیمات سریع وجود دارد، که دسترسی آنها را بزرگتر و آسان تر می کند، اما دیگران را گمراه می کند در حالی که فضای سفید (یا بهتر بگوییم در این مورد کرمی رنگ) وجود دارد. احتمالاً رنگ زمینه به موضوع بستگی خواهد داشت و ما مطمئن نیستیم که این موضوع نور جدید است یا خیر.

اولین تصاویر درز شده از اندروید 12

ابزارک های جدید نیز با ویجت جدید مکالمه در حال راه اندازی هستند که پیام های اخیر ، تماس های از دست رفته و وضعیت فعالیت را در اندازه کوچک برجسته می کند. که فقط یک مورد را همزمان نشان می دهد.

اولین تصاویر درز شده از Android 12

سایر مواردی که انتظار می رود در اندروید 12 به کار گرفته شوند عبارتند از جفت برنامه ، حرکت “دو ضربه در پشت تلفن خود” ، اشتراک گذرواژه های Wi-Fi با دستگاه های اطراف ، سیستم طرح زمینه مضامین ، به روزرسانی های emoji جدا شده از به روزرسانی های سیستم و ویژگی خواب زمستانی برنامه ها.

منبع:

مطالب مرتبط

>