رندرهایی از دستگاه ایرفون‌های ایرپادز ۳ جدید اپل فاش شد

ایرفون‌های ایرپادز ۳ جدید
ایرفون‌های ایرپادز ۳ جدید

رندرهایی از هدفون کاملا بی‌سیم و استریوی اپل منتشر شده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که این ایرپادز جدید اپل بیشتر شبیه ایرپادز پرو خواهد بود. هنوز هیچ اطلاعات موثقی در این باره منتشر نشده است اما گفته می‌شود که این ایرپادز در کنار دو گجت دیگر، ماه آینده معرفی می‌شود.

اوایل این هفته نگاهی به برخی از رندرهای ارائه شده پیرامون هدفون‌های ایرپادز ۳ اپل انداختیم. هم اکنون وبلاگ صوتی 52audio چینی به ما اجازه می‌دهد تا نگاهی زنده به ایرفون‌های TWS (هدفون‌های استریوی کاملا بی‌سیم واقعی) نسل بعدی اپل بیندازیم. این طرح در گزارش قبلی که افشا شده بود با ساقه‌های کوتاه‌تر نسبت به هدفون‌های ایرپادز ۲ اپل و بیشتر شبیه ایرپادز پرو به تصویر کشیده شده بود.

ایرفون‌های ایرپادز ۳ جدید

نیمه بالای این ایرپادز دقیقاً مانند ایرپادز پرو به نظر می‌رسد هرچند که نمی‌توانیم ببینیم آیا اپل این هدفون را با قسمت سَری‌های (لوبیا شکل) سیلیکونی داخلی گوش که قبلاً گزارش شده بود، ارائه می‌دهد یا خیر. کیس شارژ گسترده‌تر از ایرپادز ۲ است و دوباره مطابق با نمونه‌ی موجود در ایرپادز پرو است.

براساس شایعاتی که قبلا منتشر شده‌اند، ایرپادز ۳ اپل، باید باSpatial Audio موجود در ایرپادز پرو  و ایرپادز مکس عرضه شود اما اپل از فناوری نویز کنسلینگ اکتیو در این ایرفون صرف نظر خواهد کرد. انتظار می‌رود ایرپادز جدید اپل با قیمت 150 دلار به فروش برسد و قرار است در ماه آینده به همراه ردیاب هوشمند AirTags و آیپد پرو با استفاده از مینی ال‌ای‌دی (mini-LED iPad Pro) عرضه شود.

مطالب مرتبط
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *