کارگردان بازی God of War: Ragnarok از تاریخ انتشار آن می‌گوید

God of War: Ragnarok

بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری، جدیدترین انحصاری سونی یعنی بازی God of War: Ragnarok است. به تازگی کارگردان این بازی، کوری بارلوگ (Cory Balrog)، در رابطه با زمان انتشار بازی صحبت کرده است.

این روزها با همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، تاخیر در عرضه‌ بازی‌های مختلف دیگر غیرقابل پیش‌بینی نیست. سونی نیز از این قاعده مستثنا نیست و انتشار تعدادی از بازی‌های خود نظیر Gran Turismo 7 را به تاخیر انداخته است. بازی Horizon: Forbidden West نیز به احتمال زیاد تاخیر می‌خورد و حال با توجه به صحبت‌های کوری بارلوگ نیز، این تاخیرها گریبان‌گیر مورد انتظارترین انحصاری سونی خواهد شد.

کارگردان بازی هرچند در آخرین توئیت خود اشاره‌ مستقیمی به تاخیر در انتشار بازی نکرد اما در پیامی نوشت:

نمی‌دانم چه کسی باید این را بشنود. از آن جائی که قبلا آن را نشنیده‌ام و نمی‌دانم که چیست، پس آن شخص قطعا من نیستم اما وقتی کار روی آن تمام شود. مطمئن باشید که این به سود همه است.

بارلوگ در توئیت خود به بازی خاصی اشاره نکرد اما بدون شک منظور او بازی God of War: Ragnarok بوده است. عنوانی که برای سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است اما با توجه به صحبت‌های کارگردان بازی احتمالا تاخیر خواهد خورد. در هر صورت دیدن تغییرات نسخه دوم از ریبوت God of War روی پلی‌استیشن 4، جالب توجه خواهد بود و باید دید که این نسخه می‌تواند همانند قسمت قبلی خود موفق ظاهر شود یا خیر.

بازی God of War: Ragnarok در تاریخی نامعلوم برای پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

>