بازی Aliens: Fireteam معرفی شد+ (ویدئو)

بازی Aliens: Fireteam معرفی شد
بازی Aliens: Fireteam معرفی شد

استودیو فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) و کلد ایرون (Cold Iron)، به تازگی از بازی جدید دنیای بیگانه با نام Aliens: Fireteam رونمایی کرده‌اند. عنوانی در سبک شوتر چندنفره که تیمی سه نفره را در مقابل زنومورف‌ها قرار می‌دهد.

اتفاقات بازی در زمان سه‌گانه اریجینال بیگانه جریان دارد و بازیکنان در سفینه USS قرار گرفته و باید برای نابودی آشیانه زنومورف‌ها تلاش بکنند. دشمنان بازی بسیار متنوع هستند و در کل 20 گونه موجود از زنومورف‌ها گرفته تا Praetorian ها در بازی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها هوش مصنوعی مخصوص به خود را دارند و روش‌های مبارزه و کمین‌کردنشان با یکدیگر متفاوت است.

بازیکنان می‌توانند از بین پنج کلاس موجود در بازی (Gunner, Demolisher, Technician, Doc and Recon) یکی را انتخاب کرده و با استفاده از سلاح‌های بازی که بیش از 30 نمونه هستند با دشمنان برای بقا مبارزه کنند. همچنین 70 حالت و موارد مختلف برای شخصی‌سازی سلاح‌ها در بازی وجود خواهند داشت.

بازی Aliens: Fireteam در تابستان سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی اکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.

منبع:

مطالب مرتبط

>