کارگردان Resident Evil Village از صحنه‌های ترسناک بازی می‌گوید

کارگردان Resident Evil Village از صحنه‌های ترسناک بازی می‌گوید
کارگردان Resident Evil Village از صحنه‌های ترسناک بازی می‌گوید

کمتر از چندماه تا انتشار هشتمین نسخه از سری ترسناک و محبوب Resident Evil نمانده است. بازی موردانتظار Resident Evil Village که قرار است برای پلتفرم‌های مختلفی عرضه شود و تاکنون اطلاعات مختلفی از آن منتشر شده است. حال به تازگی کارگردان بازی اطلاعات جدیدی را در رابطه ترس حاکم بر بازی منتشر کرده است.

اگر تاکنون ویدیوها و اطلاعات منتشر شده از Resident Evil Village را مشاهده کرده باشید، حتما متوجه تاثیر بازی Resident Evil 4 برروی آن شده‌اید. نسخه چهارم و شاهکار سری که در بسیاری از جنبه‌ها موفق عمل کرد و به نوعی DNA سری را به طور کلی عوض کرد. حال به تازگی کارگردان بازی، موریماسا ساتو (Morimasa Sato)، در رابطه با ترس حاکم بر بازی بیان کرد:

همان‌طور که می‌دانید یکی از پایه‌های اصلی سری Resident Evil، وحشت و ترس حاکم بر آن است. من فقط به شما هشدار می‌دهم که با توجه به محتویاتی که تاکنون دیده‌اید، به آرامش و عدم ترسناک بودن بازی فکر نکنید. در بازی صحنه‌های ترسناک و استرس‌زایی وجود دارد که تصمیم گرفته‌ایم آن‌‌ها را نشان‌ ندهیم تا خودتان تجربه کنید.

سکانس‌های ترسناکResident Evil Village

بازی Resident Evil Village، در تاریخ 17 اردیبهشت 1400 (7 می سال 2021) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی اکس‌باکس و پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

>