ترفندهای سیتم عامل مک

مک سیستم عامل اپل برای لپ تاپ های این شرکت است. در این بخش آموزش ها و ترفندهای سیستم عامل مک مخصوص کار با ورژن های مختلف این سیستم عامل را یاد میگیرید.

نحوه Undo ارسال ایمیل در Apple Mail مک 0

نحوه Undo ارسال ایمیل در Apple Mail مک

با آمدن macOS Ventura اپل برنامه ایمیلش را با چندین قابلیت جدید از جمله امکان بازیابی ایمیل های ارسال شده به روز کرد. این مقاله نحوه استفاده از قابلیت جدید ارسال ایمیل و نحوه Undo ارسال ایمیل در Apple Mail مک را نشان می دهد.

5 راه حل مشکلات رایج سافاری در مک 0

5 راه حل مشکلات رایج سافاری در مک

کاربران مک با خرابی سافاری در سیستم هایشان بیگانه نیستند. اما نگران نباشید چون هیچکدام از این مشکلات غیر قابل حل نیست. در این مطلب 5 راه حل مشکلات رایج سافاری در مک را به شما نشان می دهیم.

6 قابلیت مک که به شغل شما کمک می کنند 0

6 قابلیت مک که به شغل شما کمک می کنند

می خواهید از مک بیشترین استفاده شغلی را بکنید؟ پس با 6 قابلیت مک که به شغل شما کمک می کنند همراه باشید. از این قابلیت ها و تنظیمات استفاده کنید تا بهترین تجربه کاربری را با مک داشته باشید.

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک 0

نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک

در این مطلب نحوه اضافه کردن نشانه کپی رایت به یک سند در مک را می بینید. آیکون کپی رایت (©) به این اشاره می کند که چیزی توسط قانون حق چاپ محافظت می شود. نه کیبورد ویندوز و نه مک کلید اختصاصی برای درج سریع آیکون کپی رایت ندارند اما یک میانبر صفحه کلید برای هر دو سیستم عامل وجود دارد.

چگونه بدون ماوس در ویندوز و مک راست کلیک کنیم 0

چگونه بدون ماوس در ویندوز و مک راست کلیک کنیم

می‌خواهید راست کلیک کنید و ماوس را جا گذاشته‌اید؟ نگران نباشید. در این مطلب می‌بینیم چگونه بدون ماوس در ویندوز و مک راست کلیک کنیم.

نحوه تغییر نام گروهی از فایل ها در مک 0

نحوه تغییر نام گروهی از فایل ها در مک

در اینجا نحوه تغییر نام گروهی از فایل ها در مک را می‌بینید. مرتب کردن فایل ها به خصوص اگر زیاد باشند می تواند خسته کننده باشد. پیگیری تعداد زیادی فایل که شامل اسناد، تصاویر، ویدئوها و صفحات گسترده است کار دشواری است.

نحوه استفاده از حالت Picture-in-Picture یوتوب در سافاری مک 0

نحوه استفاده از حالت Picture-in-Picture یوتوب در سافاری مک

در این مطلب نحوه استفاده از حالت Picture-in-Picture یوتوب در سافاری مک را می بینید. پخش کننده YouTube در حالت عادی از این قابلیت پشتیبانی نمی کند اما خوشبختانه یک راه پنهان برای تماشای YouTube Picture-in-Picture در سافاری مک وجود دارد.

راهنمای Factory Reset مک بوک ایر 0

راهنمای Factory Reset مک بوک ایر

در این مطلب راهنمای Factory Reset مک بوک ایر را می بینید. Factory Reset مک بوک گاهی اوقات آخرین راه حل اساسی برای مشکلات نرم افزاری تکراری است. یا Factory Reset ممکن است اقدامی برای اطمینان از اینکه داده‌ های حساس را قبل از تحویل دادن مک به شخص دیگری باقی نگذاشته اید، باشد.