تبلیغات

رقابت برای داشتن یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی با پیچیدگی های بسیاری همراه است. برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود، روش های متفاوتی را در یک رقابت فشرده آغاز کرده اند.

چرا تبلیغات خود را به اعوجاج بسپاریم؟

سایت های خبری و آموزشی در حوزه تکنولوژی از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند یکی از بهترین و پر طرفدار ترین وب سایت های حوزه تکنولوژی وب سایت اعوجاج می باشد. با توجه به اینکه اعوجاج در بین سایت های آموزشی، خبری تکنولوژی از جایگاه ویژه ای برخوردار است می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید رپورتاژ به حساب آید، همچنین با توجه به اینکه رپورتاژ های سایت های فناوری در صفحه اصلی سایت ها منتشر می شود می تواند گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ انتخاب شود.

رزرو رپورتاژ آگهی

جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید با شماره‌ تلفن‌ 09353650228 در واتساپ، تلگرام یا ایمیل تبلیغات پیام دهید.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در اعوجاج به شاخه‌ی کسب و کار مراجعه کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های اعوجاج در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب اعوجاج معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات اعوجاج در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

رزرو بنر تبلیغاتی 

بنرهای تبلیغاتی اعوجاج در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در اعوجاج ابتدا موقعیت‌های مختلف را مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ 09353650228 در واتساپ، تلگرام یا آدرس ایمیل تبلیغات پیام دهید.

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، اعوجاج بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

جایگاه‌های تبلیغاتی
جایگاه‌های تبلیغاتی
جایگاه‌های تبلیغاتی
جایگاه‌های تبلیغاتی
جایگاه‌های تبلیغاتی
جایگاه‌های تبلیغاتی

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی اعوجاج باید استانداردهای زیر را داشته باشند.

نوع بنر: Gif, Jpg

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرحداکثر سایز
A1هدر – تمام صفحات250×970100K
B1سمت چپ ویترین – تمام صفحات 250×30050K
B2سمت راست ویترین – تمام صفحات 250×30050K
C1پانوشت – فقط در صفحه اصلی90×728 – 250×30050K – 60K
D1داخل مطالب – بعد از پاراگراف اول90×728 – 250×30050K – 60K
D2داخل مطالب – بالای بخش نظرات90×728 – 250×30050K – 60K