آموزش های آیفون و آیپد

اگر به دنبال مهم‌ترین آموزش ها و ترفندهای گوشی آیفون و آیپد هستید، در این بخش می توانید آنها را پیدا کنید.

آموزش همگام سازی عکس های آیفون در iCloud 0

آموزش همگام سازی عکس های آیفون در iCloud

اگر عکس‌ های آیفون شما در iCloud نمایش داده نمی‌ شوند، ممکن است لازم باشد دستگاهتان را تنظیم کنید که آنها را آپلود و همگام‌ سازی کند. در این مطلب آموزش همگام سازی عکس های آیفون در iCloud را می بینید.

اموزش پاک کردن حافظه کش در آیفون 0

آموزش حذف فایل کش در آیفون

مدتی ست گوشی آیفون دارید و الان کند شده است؟ یا بدتر از آن، نوتیف های آزادهنده ای مبنی بر پر بودن حافظه دریافت می کنید؟ نگران نباشید با حذف فایل کش در گوشی آیفونتان می توانید شروع کنید.

نحوه حذف ویروس از آیفون 0

نحوه حذف ویروس از آیفون

و به خوبی کار کند و همین باعث می شود هنگامی که آیفون کند عمل می کند یا عجیب و غریب به نظر بیاید متوجه شویم که اشکالی در کار است

آموزش ایجاد میانبر iOS برای خاموش کردن خودکار Wi-Fi 0

آموزش ایجاد میانبر iOS برای خاموش کردن خودکار Wi-Fi

با برنامه Shortcuts می توانید هنگام خروج از خانه Wi-Fi را به طور خودکار در آیفون خاموش کنید و دستگاهتان را در برابر شبکه های ناامن محافظت کنید. در این مطلب آموزش ایجاد میانبر iOS برای خاموش کردن خودکار Wi-Fi را می بینید.

فیلمبرداری از صفحه نمایش در آیپد و آیفون 0

نحوه فیلمبرداری از صفحه نمایش در آیپد و آیفون

فیلمبرداری از صفحه یکی از ویژگی های جدید سیستم عامل ios است. برای آشنایی و آموزش فیلمبرداری از صفحه نمایش در آیپد و آیفون با ما در ادامه مطلب باشید.

چگونه کوکی ها را در آیفون فعال و غیرفعال کنیم 0

چگونه کوکی ها را در آیفون فعال و غیرفعال کنیم

این روزها کوکی‌ها شهرت بدی پیدا کرده‌اند و اکثرا فکر می‌کنند باید کوکی ها را بلاک کنند تا از حریم شخصی خودشان محافظت کرده باشند.باید بدانید که همه کوکی ها بد نیستند و بعضی هایشان حتی نیاز هستند.

آموزش استفاده از Shazam در آیفون بدون نصب برنامه 0

آموزش استفاده از Shazam در آیفون بدون نصب برنامه

در  iOS 14.2 و بالاتر، اپل قابلیت شناسایی موزیک با Shazam را در Control Center فعال کرده است که کاربران آیفون، آیپد و آیپد تاچ با استفاده از آن راهی سریع و آسان برای شناسایی موسیقی در حال پخش بدون نیاز به دانلود برنامه Shazam دارند. اینجا آموزش استفاده از Shazam در آیفون بدون نصب برنامه را می بینید.

آموزش Undo کردن در آیفون به 4 روش 0

آموزش Undo کردن در آیفون به 4 روش

اگر موقع تایپ کردن اشتباهی کرده اید یا به طور تصادفی تعدادی متن را حذف کرده اید، شاید از خودتان بپرسید می توانم این عملیات را Undo کنم؟ پاسخ معمولا بله است و 4 روش Undo در آیفون وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

چگونه از برنامه Files در آیفون استفاده کنیم 0

چگونه از برنامه Files در آیفون استفاده کنیم

برنامه Files به شما امکان مدیریت فایل ها در آیفون و آیپد را می دهد. اینجا با کارکردهای اصلی و قابلیت های پنهان این برنامه آشنا می شوید. همراه باشید تا ببینید چگونه از برنامه Files در آیفون استفاده کنیم و قابلیت های پنهان این برنامه را بشناسید.

چگونه سرویس Find My را در آیفون و آیپد تنظیم کنید 0

چگونه سرویس Find My را در آیفون و آیپد تنظیم کنید

سرویس Find My اپل نه تنها به شما کمک می‌ کند دستگاه‌ هایتان را رد یابی کنید، بلکه اگر به دوستان و اقوام اجازه دهید، آن ها هم می‌ توانند موقعیت مکانی شما را پیگیری کنند. اگر اخیراً آیفون را تغییر داده اید یا چندین دستگاه دارید، مهم است که یک دستگاه را به عنوان مکان شخصیتان تنظیم کنید. در اینجا می بینید چگونه سرویس Find My را در آیفون و آیپد تنظیم کنید.

چگونه در آیفون با ضربه زدن Dark Mode را فعال کنید 0

چگونه در آیفون با ضربه زدن Dark Mode را فعال کنید

اگر آیفون 8 یا جدیدتر مجهز به آخرین نسخه iOS دارید، می‌ توانید از قابلیتی به نام Back Tap برای جابجایی بین حالت تاریک و روشن در آیفونتان تنها با دو یا سه ضربه استفاده کنید. در اینجا می بینید چگونه در آیفون با ضربه زدن Dark Mode را فعال کنید.

آموزش جستجو در iMessage آیفون 0

آموزش جستجو در iMessage آیفون

کاربرد پیام‌ها فقط برای زمانی نیست که نمی‌خواهید تلفنی صحبت کنید بلکه به عنوان تاریخچه مکالمات شما هم به کار می‌آیند. چه اطلاعات مهمی باشد که به دنبال آن هستید و چه نوستالژی که ذهنتان را مشغول کرده است. پس با آموزش جستجو در iMessage آیفون آشنا شوید. شما می توانید به راحتی هر پیام قدیمی را پیدا کنید.

روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11 0

روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11

اگر به طور تصادفی چراغ قوه پشت آیفون 11 را، یعنی آن چراغ LED روشن سفید، روشن کرده باشید ممکن است متوجه شوید نحوه خاموش کردنش گیج کننده است. در اینجا روش خاموش کردن چراغ قوه در آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس در هر زمان آورده شده است و با آن آشنا می شوید.

روش استفاده از Sleep Mode در آیفون 0

روش استفاده از Sleep Mode در آیفون

Sleep Mode به فکر شماست، نه تلفن همراهتان. این مقاله روش استفاده از Sleep Mode در آیفون، نحوه تنظیم این قابلیت و قرار دادن دستی آیفون در حالت Sleep را توضیح می دهد.

روش حل مشکل سیاه و سفید شدن اسکرین آیفون 0

روش حل مشکل سیاه و سفید شدن اسکرین آیفون

آیا تا به حال شده که رنگ ها در اسکرین آیفون شما ناپدید شوند و با یک صفحه سیاه و سفید روبرو شوید؟ این مطلب شما را با روش حل مشکل سیاه و سفید شدن اسکرین آیفون آشنا می کند.

چگونه در آیفون برنامه ها را Unhide کنید 0

چگونه در آیفون برنامه ها را Unhide کنید

اگرچه شما در عمل نمی توانید برنامه ها را در آیفون پنهان کنید، اما می توانید پیدا کردن آنها را سخت کنید. در این مطلب می بینید چگونه در آیفون برنامه ها را Unhide کنید. اگر نمی توانید برنامه ای را در صفحه اصلی آیفون پیدا کنید، ممکن است آن را در App Library پیدا کنید. علاوه بر این برخی از خریدهای برنامه‌ی پنهان شده نیز قابل مشاهده است.

چگونه iOS 15 را به iOS 14 برگردانید 0

چگونه iOS 15 را به iOS 14 برگردانید

اگر iOS 15 یا iPadOS 15 را از طریق برنامه توسعه دهنده اپل یا نسخه بتای عمومی که اکنون منتشر شده است نصب کرده اید، ممکن است بنا به دلایلی از قبیل مشکلات یا ناپایداری نسخه جدید بخواهید به نسخه قبل برگردید. پس به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه iOS 15 را به iOS 14 برگردانید.

چگونگی پنهان کردن مخاطبان در آیفون 0

چگونگی پنهان کردن مخاطبان در آیفون

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه مخاطبین را در آیفون خود مخفی کنید و حریم خصوصی خودتان را داشته باشید. با چگونگی پنهان کردن مخاطبان در آیفون آشنا شوید.

نحوه استفاده از Reading Mode در آیفون یا آیپد 0

نحوه استفاده از Reading Mode در آیفون یا آیپد

Reading Mode در آیفون و آیپد تبلیغات را حذف می کند و ظاهر صفحات وب را تنظیم می کند تا به شما امکان تمرکز بر خواندن محتوا را بدهد. در اینجا نحوه استفاده از Reading Mode در آیفون یا آیپد و روشن و خاموش کردن
آن آمده است.

نحوه کپی و پیست در آیفون 0

نحوه کپی و پیست در آیفون

این مقاله نحوه کپی و پیست در آیفون یا دستگاه‌ های iOS دیگر مانند آیپد یا iPod touch توضیح می‌ دهد. این دستورالعمل ها iOS 14 و نسخه های قبلی را پوشش می دهند.

>