ترفندهای آیفون و آیپد

اگر به دنبال مهم‌ترین آموزش ها و ترفندهای گوشی آیفون و آیپد هستید، در این بخش می توانید آنها را پیدا کنید.

با ۶ ویژگی جذاب و جدید Messages در iOS 18 همراه باشید. اگر از iMessage برای در ارتباط ماندن با عزیزانتان استفاده می‌کنید، زمانی که iOS 18، iPadOS 18 و macOS Sequoia در پاییز ۲۰۲۴ در دسترس قرار بگیرند، با تغییرات جذابی رو به رو خواهید شد. اپل این ویژگی‌ های کاربردی برنامه Messages را در WWDC 2024 اعلام کرد.

با ۱۱ ترفند iOS 18 همراه باشید. iOS 18 ترفندهای جذابی دارد که از آن ها بی خبرید. iOS 18 در طول اعلامیه WWDC 2024 اپل، لیست ویژگی‌ های جدید را ارائه کرد، از برنامه Photos بازطراحی‌شده تا سیری راه‌اندازی‌ شده و هوش اپل برای سری آیفون ۱۵ پرو.

اگر iOS 18 Beta یا iPadOS 18 Beta را از طریق برنامه توسعه‌ دهنده اپل یا برنامه بتا نرم‌افزار نصب کرده‌ اید، شاید بخواهید به دلیل مشکلات استفاده یا پایداری آن را دانگرید کنید. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه انجام می شود. با نحوه دانگرید از iOS 18 Beta به iOS 17 همراه باشید.

آیپدهای اپل که در سال ۲۰۲۴ عرضه شدند، دارای ویژگی‌ های جدید سلامت باتری هستند، از جمله امکان بررسی ماه تولید دستگاه و زمان استفاده از آن. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه انجام می شود. با نحوه بررسی اطلاعات سازنده آیپد همراه باشید.

دلتان برای انجام بازی با PSP خوب قدیمی سونی تنگ شده است؟ با نحوه بازی کردن بازی های کلاسیک PSP در آیفون همراه باشید. آیفون شما می‌ تواند همه بازی‌ های PSP را که در دوران کودکیتان انجام داده‌ اید، شبیه‌سازی کند

با ۵ روش ساده افزودن عکس به هر متنی در آیفون همراه باشید. متن را مستقیم در آیفون به تصاویر اضافه کنید. چه در حال حاشیه نویسی یک اسکرین شات باشید چه بخواهید میم بسازید، راه های زیادی برای اضافه کردن متن به یک تصویر در آیفون شما وجود دارد. در اینجا پنج تکنیک آزمایش شده آورده شده است.

با نحوه بالا بردن سرعت ویرایش متن در آیفون با Trackpad پنهان همراه باشید. پیمایش و ویرایش متن در آیفون شما گاهی اوقات می تواند دست و پاگیر شود، به خصوص زمانی که سعی می کنید مکان نما را دقیق قرار دهید.

چگونه با ویژگی جدید عمر باتری M4 iPad Pro را بیشتر کنیم؟ مدل‌ های جدید اپل M4 iPad Pro و M2 iPad Air تنظیمات سلامت باتری دارند که برای آیپدها جدید است و وقتی فعال باشد مانع از شارژ دستگاه‌ ها بیش از ۸۰ درصد در هر زمان می‌ شود که می‌ تواند طول عمر باتری را افزایش دهد.