ترفندهای آیفون و آیپد

اگر به دنبال مهم‌ترین آموزش ها و ترفندهای گوشی آیفون و آیپد هستید، در این بخش می توانید آنها را پیدا کنید.

روش سایلنت کردن آیفون و آیپد هنگام مطالعه 0

روش سایلنت کردن آیفون و آیپد هنگام مطالعه

می خواهید هنگام مطالعه در آیفون آرامش و سکوت داشته باشید؟ قابلیت های جدید iOS این امکان را در اختیارتان قرار می دهند. با روش سایلنت کردن آیفون و آیپد هنگام مطالعه همراه باشید.

5 برنامه کاربردی آیفون برای دویدن با روش Galloway 0

5 برنامه کاربردی آیفون برای دویدن با روش Galloway

روش دویدن-پیاده روی یک راه استراتژیک برای جلوگیری از آسیب و مبارزه با خستگی میباشد. در اینجا 5 برنامه کاربردی آیفون برای دویدن با روش Galloway وجود دارد که به شما کمک می کند این رویکرد را در تمرینات خود بگنجانید.

نحوه تغییر اسم گروه چت در آیفون 0

نحوه تغییر اسم گروه چت در آیفون

شما می توانید نام دلخواه را روی گروه چت بگذارید. Group Chats تبدیل به بخشی ثابت از ارتباطات کاربران شده است که حتی برخی به تماس ترجیح می‌دهند. با نحوه تغییر اسم گروه چت در آیفون همراه باشید.

نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص 0

نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص

می خواهید برای اعلام پایان چیزی آیفون بی سر و صدا اطلاع دهد زمان تمام شده است؟ از یک برنامه شخص ثالث برای تنظیم لرزش تایمر استفاده کنید. با نحوه تنظیم تایمر آیفون روی لرزش بیصدا در ساعات خاص همراه باشید.

نحوه تغییر طرح اعلان ها در صفحه قفل iOS 16 0

نحوه تغییر طرح اعلان ها در صفحه قفل iOS 16

اگر می‌خواهید والپیپر قفل صفحه خود را به رخ بکشید، می‌توانید از گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید استفاده کنید. در این مقاله، ما همه چیز را در مورد نحوه تغییر طرح اعلان ها در صفحه قفل iOS 16 بیان کرده ایم.

نحوه استفاده از آیفون به عنوان میکروفون مک 0

نحوه استفاده از آیفون به عنوان میکروفون مک

اگر macOS 13 یا بالاتر دارید، می توانید از یک آیفون در نزدیکی مک به عنوان ورودی میکروفون استفاده کنید. خواندن نحوه استفاده از آیفون به عنوان میکروفون مک را ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه کار می کند.