در حال مرور: ترفندهای آیفون و آیپد

اگر به دنبال مهم‌ترین آموزش ها و ترفندهای گوشی آیفون و آیپد هستید، در این بخش می توانید آنها را پیدا کنید.

در iOS 17 و tvOS 17، اپل قابلیتی را اضافه کرده است که به کاربران اپل تی وی امکان می دهد با استفاده از آیفون، یک کنترل از راه دور Siri را که در جای خود قرار ندارد، پیدا کنند. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه انجام می شود. با نحوه پیدا کردن ریموت Apple TV با آیفون همراه باشید.

در iOS 17، اپل گزینه های موجود برای پاک کردن تاریخچه سافاری و داده های سایت را افزایش داده است. حتی می توانید Cache سافاری را برای یک پروفایل سافاری خاص پاک کنید. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه کار می کند. با نحوه پاک کردن تاریخچه جستجوی یک پروفایل در Safari در iOS 17 همراه باشید.

در iOS 17، یک ویژگی AirDrop جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد با لمس دو آیفون با هم، اطلاعات تماس را با یک نفر مبادله کنید. نام آن NameDrop است. در این مطلب نحوه به اشتراک گذاشتن جزئیات مخاطب با NameDrop در iOS 17 را می بینید.

با Guided Access، استفاده کودکان از آیپد را محدود کنید تا بتوانید بدون حواس‌ پرتی روی وظایفتان تمرکز کنید. ما به شما نحوه محدود کردن استفاده کودکان از آیپد با Guided Access را نشان خواهیم داد.

در iOS 17، اپل با افزودن قابلیت ساده و در عین حال قدرتمند برای لینک یادداشت‌ ها و اتصال یادداشت‌ های مرتبط به یکدیگر، اپلیکیشن یادداشت ها را به طور قابل توجهی مفیدتر کرده است. در اینجا نحوه ایجاد لینک بین یادداشت های اپل در iOS 17 را می بینید.

در iOS 17، سیری چند ویژگی مفید دیگر را یاد گرفته است. یکی از آنها امکان استفاده از سیری برای ارسال پیام از طریق برنامه های شخص ثالث سازگار است. با نحوه انتخاب برنامه Siri برای ارسال پیام در iOS 17 همراه باشید.

در iOS 17 که انتظار می رود در ماه سپتامبر منتشر شود، اگر رمز عبور آیفون را تغییر دهید و به زودی آن را فراموش کنید، اپل به شما یک مهلت 72 ساعته ارائه می دهد تا بدون قفل شدن دستگاه، آن را برطرف کنید. با نحوه تغییر رمز عبور جدید آیفون در صورت فراموشی در iOS 17 همراه باشید.