دسته بندی: ترفندهای ویندوز ۱۰

چه سالها از ویندوز 10 استفاده کرده باشید و چه اخیراً آنها را ارتقا داده‌اید، نکات، ترفندها، آموزش و ویژگی‌های پنهان جدید و قدیمی زیادی برای یادگیری وجود دارد که استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر شما را هر روز سریعتر و روانتر می‌کند. در این بخش می توانید تمام ترفندهای ویندوز 10 را مطالعه کنید.

Local Security Policy یک برنامه دسکتاپ داخلی در ویندوز 10 است. گاهی اوقات لازم است از آن برای ایجاد برخی تنظیمات امنیتی برای حساب های کاربری در کامپیوتر استفاده کنید. اگر نمی دانید این برنامه را در ویندوز 10 باز کنید، با 5 راه باز کردن Local Security Policy در ویندوز 10 همراه باشید.

اگر از بیش از یک سرویس برای دسترسی به ایمیل‌ ها و برنامه‌ های خودتان استفاده می‌ کنید، از راهنمای نحوه مدیریت ایمیل و اکانت ها در ویندوز 10 برای اضافه کردن حساب به ویندوز 10 استفاده کنید تا دسترسی آسان تر و سریع تری به برنامه‌ ها داشته باشید.

GPT-4 آمده و ویژگی هایی جدیدی دارد که باید امتحان کنید. با 5 ویژگی جدید GPT-4 همراه باشید. OpenAI سرانجام به‌روزرسانی جدید GPT-4 را منتشر کرده است. مدل زبان بزرگ (LLM) با برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمند جدید ارائه می‌شود که کاربران را در سراسر جهان شوکه کرده است.

نیاز به مخفی کردن فایل ها و پوشه ها در کامپیوترتان دارید؟ اینجا چندین راه برای مخفی کردن فایل ها، پوشه ها و حتی درایوها می بینید. با نحوه پنهان کردن فایل ها، پوشه ها و درایوها در ویندوز 10 همراه باشید.

به‌طور پیش‌ فرض، هنگامی که فروشگاه آپدیت های برنامه را به‌طور خودکار نصب می‌ کند، ویندوز 10 پنجره‌ های بازشوی اعلان‌ ها را نمایش می‌ دهد. اعلانی می‌ بینید که می‌ گوید برنامه Just got updated, check it out. اگر ترجیح می‌ دهید آن‌ ها را نبینید، با نحوه غیر فعال کردن نوتیفیکیشن آپدیت برنامه های Store در ویندوز 10 همراه باشید.

مایکروسافت همیشه تغییرات کوچکی در ویندوز 10 ایجاد می کند. برخی از این تغییرات موفق تر از بقیه بوده اند. اکنون تسک بار ویندوز 10 ویجت آب و هوا و اخبار را دارد. اما ممکن است شما آن را دوست نداشته باشید. خوشبختانه حذف ویجت آب و هوا و اخبار از تسک بار ویندوز 10 به راحتی امکان پذیر است.

هنگام کار با دیگران روی یک فرم در Google Forms، به اشتراک‌گذاری و مدیریت پاسخ‌ها آسان نیست. بهرحال شما می‌توانید Google Forms را پیکربندی کنید تا پاسخ‌ها را مستقیم به ایمیل یا ایمیل‌های خاصی بفرستد. اینجا با چگونگی دریافت پاسخ‌های Google forms در ایمیل آشنا می‌شوید.

چگونه در ویندوز با بوت دوگانه سیستم عامل پیشفرض را تعیین کنیم؟ اگر چند نسخه ویندوز روی دستگاهتان دارید و یک نسخه ویندوز را به عنوان پیش فرض ترجیح می دهید، می توانید طوری تنظیمات را بچینید تا به طور خودکار آن نسخه پیش فرض بارگیری شود.