ترفندهای ویندوز ۱۱

استفاده از آموزش و ترفندهای ویندوز ۱۱ باعث می شود کارایی شما هنگام کار با این سیستم عامل بالا رود و بتوانید از تمام ویژگی هایی که در اختیار شماست استفاده کنید.

با نحوه رفع خطای «Access Denied» که هنگام تلاش برای پایان دادن به یک کار یا فرآیند در Task Manager ویندوز ۱۱ با آن مواجه می‌ شوید، آشنا شوید. با روش حل ارور Access Denied در Task Manager هنگام پایان کار در ویندوز ۱۱ همراه باشید.

با ۵ برنامه برای جابجایی آسان از مک به ویندوز همراه باشید. جابجایی از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر مانند گذشته دشوار نیست، اما آنچه شما از دست می دهید چیزهای کوچکی هستند. برنامه‌ های موجود در این لیست کمک می کنند تا جابجایی از macOS به Windows بسیار راحت‌تر شود.

با نحوه باز کردن سریع برنامه ها در ویندوز ۱۱ با استفاده از میانبرهای کیبورد همراه باشید. اگر به طور منظم به برنامه‌ های ویندوز خاصی دسترسی دارید، راه‌اندازی آن‌ها با جستجو در منوی استارت زمان می‌ برد. ویندوز ۱۱ به شما امکان می دهد میانبرهای صفحه کلید سفارشی ایجاد کنید تا به سرعت برنامه های مورد علاقه را باز کنید.

با ۵ روش ادغام حافظه Cloud در File Explorer ویندوز ۱۱ همراه باشید. مدیران فضای ذخیره‌سازی ابری به شما امکان می‌ دهند فضای ذخیره‌سازی آنلاین را محلی در نظر بگیرید تا بتوانید عملیات‌ هایی از جمله پشتیبان‌گیری و همگام‌سازی را از داخل Windows Explorer انجام دهید.

با روش استفاده از Paint Cocreator برای خلق تصاویر هوش مصنوعی در ویندوز ۱۱ همراه باشید. برنامه Paint در ویندوز ۱۱ در ویندوز ۱۱ اکنون یک سازنده تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی به نام Cocreator وجود دارد که به کاربران امکان می دهد با استفاده از DALL-E آثار هنری را از توضیحات متنی تولید کنند.