دسته بندی: ترفندهای ویندوز ۱۱

استفاده از آموزش و ترفندهای ویندوز 11 باعث می شود کارایی شما هنگام کار با این سیستم عامل بالا رود و بتوانید از تمام ویژگی هایی که در اختیار شماست استفاده کنید.

تا پیش از این می توانستید به لطف یک آسیب‌ اصلاح‌ نشده در برنامه Snipping Tool ویندوز 11، تصاویر را حذف کنید اما داده‌ های حساس را از آن ها بازیابی کنید. خوشبختانه، اکنون این مشکل به پایان رسیده است، زیرا مایکروسافت یک راه حل را منتشر کرده است. با نحوه رفع نقص امنیتی Snipping Tool در ویندوز 11 همراه باشید.

می‌ توانید با آپدیت درایورهای صوتی، مشکلات مختلف صدا را برطرف کنید و احتمالا پیشرفت‌های کلی صوتی را دریافت کنید. می توانید این کار را با استفاده از Device Manager، Windows Update و سایت سازنده کارت صوتی انجام دهید. ما به شما نشان خواهیم داد نحوه آپدیت درایور صدا در ویندوز 11 چگونه است.

این پست نحوه حذف پورت های پرینتر در ویندوز 11 را به شما نشان می دهد. هنگامی که یک پرینتر را به کامپیوتر ویندوز یازدهتان وصل می کنید، درایورها و پورت های اختصاصی خود را نصب می کند. اما اگر به تغییر یا استفاده از پرینترهای مختلف ادامه دهید، درایورها و درگاه‌های نصب شده قبلی فضا را مصرف می کنند و دستگاه شما را به هم می‌ریزند.

این راهنما نحوه فعال کردن و استفاده از تنظیم خودکار در NVIDIA GeForce Experience در ویندوز 11 را به شما نشان می دهد. GeForce Experience ارائه شده توسط NVIDIA برنامه ای است که برای بهبود تجربه بازی طراحی شده است.

مدتی از انتشار Bing Chat می گذرد. اینجا آموزش شروع کار با Bing Chat در ویندوز 11 را می بینید. تجربه جدید Bing با ادغام ChatGPT به طور قابل توجهی نحوه جستجوی وب را تغییر می دهد. این تجربه به عنوان Bing Chat شناخته می شود و تجربه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مکالمه طبیعی تری با ربات چت داشته باشید تا به سوالات طولانی و پیچیده پاسخ دهید.

آیا می خواهید زمانی را مشخص کنید یا تغییر دهید که ویندوز 11 شما باید قبل از ورود به حالت Hibernation غیر فعال باشد؟ اگر چنین است، انجام این کار سریع و آسان است. اینجا نحوه تنظیم زمان Hibernation در ویندوز 11 را می بینید. می توانید یک زمان سفارشی برای زمانی که دستگاه شما به برق وصل است و زمانی که باتری آن را شارژ می کند مشخص کنید.

OneDrive به طور خودکار فایل‌ های دسکتاپ شما را در ویندوز 10 و ویندوز 11 همگام‌سازی می‌ کند و شما را با تعدادی آیکون دسکتاپ اضافه روبرو می‌کند. اینجا نحوه جلوگیری از همگام سازی میانبرهای دسکتاپ با OneDrive در ویندوز 11 را می بینید.

GPT-4 آمده و ویژگی هایی جدیدی دارد که باید امتحان کنید. با 5 ویژگی جدید GPT-4 همراه باشید. OpenAI سرانجام به‌روزرسانی جدید GPT-4 را منتشر کرده است. مدل زبان بزرگ (LLM) با برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمند جدید ارائه می‌شود که کاربران را در سراسر جهان شوکه کرده است.