ردمی به دنبال معرفی گوشی هوشمند گیمینگ است

xiaomi redmi 9t orange blue green black
ردمی به دنبال معرفی گوشی هوشمند گیمینگ است

ردمی زیربرند شیائومی بوده که در طول چند سال گذشته توانسته بسیار خوش بدرخشد. حال به نظر رسیده روی محصول گیمینگ جدید مشغول کار است. برای کسب جزئیات بیشتر این گوشی هوشمند گیمینگ ردمی با اعوجاج همراه باشید.

به گفته منبع مذکور، اولین گوشی گیمینگ ردمی در جلوی بدنه خود به یک پنل اولد با حفره‌ای برای دوربین سلفی مجهز بوده و از این لحاظ شباهت زیادی به شیائومی می 11 و ردمی کی 40 خواهد داشت. همچنین برای پردازش اطلاعات از تراشه دیمنسیتی 1200 استفاده شده و یک باتری 5000 میلی آمپری نیز وظیفه تأمین انرژی را بر عهده خواهد داشت. گفته می‌شود که باتری این گوشی از شارژ سریع 65 وات پشتیبانی کرده و تنها در عرض 30 دقیقه به طور کامل شارژ خواهد شد.

مدیر کل ردمی چند ماه پیش کار بر روی یک گوشی گیمینگ را تأیید کرد، اما از آن زمان تا به حال اطلاعات بسیار کمی در این خصوص ارائه شده است. با این حال، امروز یکی از افشاگران مطرح انجمن ویبو با نام Digital Chat Station برخی از مشخصات اصلی گوشی را فاش کرده است.

گوشی هوشمند گیمینگ ردمی در راه است

ردمی به دنبال معرفی گوشی هوشمند گیمینگ است
ردمی به دنبال معرفی گوشی هوشمند گیمینگ است

علاوه بر همه این‌ها، گفته شده که اولین گوشی گیمینگ ردمی به دکمه‌های فیزیکی ماشه‌ای (مشابه L1 و R1‌ پلی استیشن) مجهز خواهد بود تا تجربه بهتری را در اجرای بازی‌ها ارائه کند.

منبع فاش کننده این اطلاعات، قیمت تقریبی 2000 تا 2500 یوان (300 تا 380 دلار) را برای آن متصور شده که در صورت صحیح بودن با یکی از ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین گوشی‌های گیمینگ روبرو خواهیم بود.

منبع:

مطالب مرتبط

>