یک مدل آیفون 11 اپل با طراحی عجیب به قیمت 2700 دلار!

یک مدل آیفون 11 اپل با طراحی عجیب به قیمت 2700 دلار!
یک مدل آیفون 11 اپل با طراحی عجیب به قیمت 2700 دلار!

گوشی های آیفون اپل همیشه پرحاشیه هستند و تاکنون چندین سری از آن را شاهد بودیم. سری قبلی با نام آیفون 12 و سری قبل تر نیز با نام آیفون 11 عرضه شد. اما اکنون یک مدل آیفون 11 با طراحی عجیب قیمت آن را به 2700 دلار رساند. برای کسب جزئیات بیشتر این آیفون 11 با اعوجاج همراه باشید.

به تازگی تصاویری از یک نمونه آیفون 11 منتشر شده که نشان‌دهنده وجود ایراد در مکان قرارگیری لوگوی شرکت اپل است. در واقع احتمال بروز چنین ایرادی یک در صد میلیون است و به همین دلیل، این ایراد در طراحی، گوشی آیفون 11 مورد نظر را به نمونه‌ای خاص تبدیل کرده که با قیمتی بسیار بالاتر از ارزش خود، به فروش رسیده است.

این گوشی آیفون 11 اپل که با قیمتی حدود 2700 دلار توسط صاحب آن به فروش رسید، به جز مکان اشتباه قرارگیری لوگوی شرکت اپل، هیچ تفاوت دیگری با دیگر مدل‌های آیفون 11 ندارد و ظاهرا عملکرد آن نیز کاملا نرمال است.

یک مدل آیفون 11 اپل با طراحی عجیب به قیمت 2700 دلار!
یک مدل آیفون 11 اپل با طراحی عجیب به قیمت 2700 دلار!

نکته قابل توجه درباره این نمونه معیوب آیفون این است که معمولا شرکت‌های بزرگی مانند اپل و حتی شرکت‌های کوچک‌تر، در زمان تولید و بسته‌بندی، چنین مواردی را بررسی می‌کنند تا گوشی‌هایی که دارای مشکلاتی این چنینی هستند روانه بازار نشوند اما این نمونه ظاهراً به همین شکل به دست مشتری رسیده است. البته این مشتری باهوش به جای باز گرداندن این مدل به اپل و دریافت یک نمونه بدون ایراد در طراحی، آن را به قیمتی بالاتر به فروش رسانده است.

اتفاقی مشابه در سال 2015 میلادی نیز رخ داده بود و یک نمونه از تبلت‌های آی‌پد پرو شرکت اپل با بدنه پشتی نقره‌ای و دکمه هوم طلایی به فروش رسید. این نمونه نیز با قیمتی بسیار بالاتر از ارزش آن فروخته شد.

به نظر می‌رسد هر چند سال یک بار واحد کنترل کیفیت اپل به خوبی ظاهر محصولات را بررسی نمی‌کند و باعث می‌شود یک مشتری خوش‌شانس، با فروش این نمونه‌های معیوب اما خاص به سود زیادی برسد. به هر حال چنین حواشی پیرامون آیفون های اپل کم نبوده و قطعا این گزینه نیز آخرین نیست.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *