راهنمای بازی NieR Replicant

راهنمای بازی NieR Replicant
راهنمای بازی NieR Replicant

ریمستر یکی از بازی های سری Nier به تازگی توسط اسکوئر انیکس منتشر شده است. به همین مناسبت در ادامه با ما باشید تا با راهنمای بازی NieR Replicant، به نکات مهمی برای تجربه آن بپردازیم.

NieR: Automata به مجموعه های عجیب و غریب Yoko Taro کمک کرد تا به شهرت و موفقیتی در کلاس جهانی دست پیدا کنند و همانطور که بسیاری از ما انتظار داشتیم، این بازی به عنوان سکوی پرشی برای آینده ای بزرگتر و بهتر برای سری نیز عمل کرد، اما قبل از اینکه با نسخه های جدید جلو برویم، Square Enix مکث کرده و یک قدم به عقب برداشته است و NieR 2010 را با اضافات و بهبودهای قابل توجهی به عرضه گیمینگ بازگردانده است. در اینجا، ما چند نکته و ترفند را برای پیشرفت بهتر هنگام بازی NieR Replicant نسخه 1.22474487139 جمع آوری کرده ایم.

بیایید با یک چیز خیلی خیلی اساسی شروع کنیم. در اکثر بازیهایی که انجام می دهید ممکن است دیدن تیتراژ بازی هدف شما باشد، اما در NieR این فقط آغاز است. در NieR Replicant پنج پایان کلی وجود دارد و اگرچه این برای هر کسی که بازی اصلی یا اتوماتا را انجام داده باشد واضح است، برای تازه واردان نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد که فقط پس از دیدن هر پنج پایان داستان، داستان کامل را دریافت خواهند کند. این پایان ها فقط بصورت جمعی روایت اصلی بازی را می سازند.

آن ها به همان اندازه که فرعی هستند جایگزین یکدیگر نیستند. همچنین به یاد داشته باشید که یک ویژگی نبرد خودکار در بازی وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید هنگام بازی دوباره جهت دیدن پایان های مختلف اندکی دروقت خود صرفه جویی کنید، نبرد خودکار در مرحله های دشوار به کمک شما می آید.

سلاح های زیادی در کل NieR Replicant پراکنده شده است و اگر می خواهید تمام پایان ها را ببینید، مجبور خواهید شد همه آن ها را جمع آوری کنید. به طور خاص، فقط در صورت داشتن تمام 33 سلاح در بازی، می توانید پایان C را مشاهده کنید. بنابراین هنگامی که پایان A و B را انجام می دهید، مطمئن شوید که تا آنجا که می توانید اسلحه ها را جمع آوری کنید. اگر این کار را انجام دهید، هنگامی که شروع به کار برای پایان C کنید، تنها تعداد معدودی از سلاح باقی مانده است.

راهنمای بازی NieR Replicant

گفتن این نکته عجیب به نظر می رسد به خصوص برای بازی ای که در سال 2021 عرضه می شود. اما گفتنی ها را باید گفت. NieR Replicant از ویژگی ذخیره خودکار برخوردار نیست، به این معنی که اگر بمیرید و مدتی سیو نکنید، اغلب در معرض خطر از دست دادن پیشرفت خود در بازی هستید. بنابراین مطمئن شوید که اغلب مواقع سیو می کنید. در واقع هر فرصتی را که در اختیار داشتید به ذخیره بازی اختصاص دهید. هر زمان که خودتان را به یک Save Point نزدیک کردید، پیش بروید و بازی خود را ذخیره کنید.

چندین لایه برای مبارزه در NieR Replicant وجود دارد و استفاده از توانایی های جادویی یکی از آن ها است اما محدود به داشتن تنها دو توانایی جادویی در هر لحظه خاص هستید. به همین ترتیب، توصیه می شود هر وقت توانایی جادویی جدیدی کسب کردید، آن را تجهیز کرده و مدتی آن را امتحان کنید. برخی توانایی های جادویی می توانkد در موقعیت های خاص یا در برابر دشمنان خاص بسیار مفید باشد، بنابراین مطمئن شوید که به آزمایش ادامه می دهید تا اینکه فقط به چند مورد دلخواه انتخاب شده، پایبند باشید.

صحبت از توانایی های جادویی شد باید بدانید یکی از شرایطی که بیشترین کاربرد را دارند زمانی است که خود را در مقابل دشمنان زره پوش قرار می دهید. همان طور که از نام آنها پیدا است، دشمنان زره پوش به طور کلی نسبت به بسیاری از دشمنان کمی دشوارتر هستند اما استفاده از حمله جادویی مناسب در زمان مناسب می تواند آن ها را به اندازه کافی گیج کند تا فرصت هجومی بزرگی برای شما ایجاد شود. در هر زمان که با دشمن زرهی روبرو شدید، نترسید که حملات جادویی خود را استفاده نکنید.

دشمنان زره پوش در Nier

Words یکی دیگر از مکانیک هایی است که هسته اصلی نبرد های NieR Replicant را تشکیل می دهد. این ها به طور منظم هنگام کشتن دشمنان به دست می آیند، و در صورت مجهز بودن به آن ها، بهبود های مختلفی را برای سلاح ها، جادوها و توانایی های خود فراهم می کنید. البته، این بازی همچنین دارای یک گزینه جالب خودکار است که به طور خودکار بهترین Words کل مجموعه شما را برای شما انتخاب می کند. بنابراین اگر به دنبال صرفه جویی در وقت هستید، می توانید از آن نیز استفاده کنید. به طور کلی این سیتم بسیار قابل اعتماد است.

عمارت Emil یکی از مکان هایی است که NieR Replicant ماهیت خود را از بین می برد. هر چند به دلیل تله هایی که از Resident Evil الهام گرفته است، باعث می شود ارزش بازدید از خود را داشته باشد، اما این مکان از راه های دیگری نیز مفید است. به عنوان مثال، برخی از آیتم های کمیاب مانند Rainbow Spider Silk از عنکبوت ها را می توان در این جا یافت و آن ها معمولاً با مبلغی کاملاً مناسب معاوضه می شوند. بنابراین اگر زمانی نیاز به پول نقد پیدا کردید، این یکی از چندین روش عالی برای دستیابی به مبلغی قابل توجه است.

مانند بیشتر بازی های نقش آفرینی مشابه، NieR Replicant به شما امکان می دهد در مینی گیم های ماهی گیری و کشاورزی مشارکت داشته باشید. علاوه بر اینکه فقط فعالیت هایی آرامش بخش و لذت بخشی هستند، آن ها کاربردهای دیگری نیز دارند. به طور خاص، با فروش ماهی و محصولاتی که با انجام کشاورزی حاصل می کنید، می توانید درآمد زیادی کسب کنید. مطمئناً، ممکن است کمی عملی فرسایشی باشد اما اگر زمانی به پول نیاز پیدا کردید روش خوبی محسوب می شود.

راهنمای بازی NieR Replicant - مراحل فرعی

“همه ماموریت های جانبی را که در توانتان است انجام دهید” یک نکته کاملاً عمومی است که تقریباً در هر بازی که دارای ماموریت های جانبی باشد، قابل استفاده است اما به خصوص در NieR Replicant بسیار مفید تر از همیشه است. برای مبتدیان پاداش هایی که از تلاش های جانبی می گیرید کاملاً مفید است و بعضی از آن ها حتی پس از اتمام به شما پاداش هایی با مبلغی بالغ بر 30000 طلا می دهند.

علاوه بر این، مرحله های جانبی خاص دیگر بهبود های دائمی را نیز باز می کند. به عنوان مثال، اگر ماموریت فرعی Boar Hunt را به پایان برسانید، توانایی سوار شدن گراز را در هرجایی خارج از شهرک ها باز خواهید کرد و سرعت پیمایش را به میزان قابل توجهی سریع تر می کنید.

NieR Replicant یک بازی کاملاً کلاسیک در زمینه نحوه مدیریت نقشه های خود است. هر بار که وارد منطقه جدیدی می شوید، نقشه آن کاملاً سیاه می شود که در مواقع کاوش و عبور از آن می تواند یک مانع باشد. برخی از نقشه ها به طور خودکار با پیشرفت در داستان به دست می آیند، اما بسیاری از آن ها را باید از فروشندگان کالا خرید کنید. به این ترتیب، هر زمان که وارد منطقه جدیدی شدید، خرید نقشه برای منطقه را در اولویت خود قرار دهید. به نظر می رسد کار چندان مهمی نیست، اما واقعاً به اکتشاف کمک می کند.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *