پیش نمایش Marvel’s Guardians of the Galaxy

پیش نمایش Marvel’s Guardians of the Galaxy
پیش نمایش Marvel’s Guardians of the Galaxy

جدیدترین بازی از دنیای مارول به تازگی در E3 به نمایش در آمده است. با ما همراه باشید تا در این مقاله به پیش نمایش Marvel’s Guardians of the Galaxy بپردازیم.

بازی Guardians of the Galaxy که توسط استودیوی Eidos Montreal در حال ساخت است ، مدتی بود که در شایعات وجود داشت و در نمایشگاه اخیر E3 خود، سرانجام Square Enix رسماً از بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy رونمایی کرد و همچنین کمی از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت. بازی، به طور کلی بسیار ناامیدکننده بود و موارد زیادی در مورد آن وجود داشت که مورد پسند بسیاری قرار نگرفته است، اما محافظان کهکشان، حداقل امیدوار کننده به نظر می رسیدند. در اینجا ، ما قصد داریم در مورد بزرگترین جزئیاتی که درباره این بازی فاش شده است صحبت کنیم.

تا زمان شروع داستان نگهبانان کهکشان، نگهبانان Star Lord ، Gamora ، Drax ، Rocket Raccoon و Groot کمتر از یک سال با یکدیگر بوده اند و به قول اسکوئر انیکس سعی کرده اند تا خاطرات یک جنگ کهکشانی را که 12 سال پیش اتفاق افتاد، به یادگار بگذارند. در حالی که در یک مأموریت در حال کاوش در یک فضا شناور هستند ، ناخواسته در نهایت زنجیره ای فاجعه بار به راه می اندازند که ممکن است عواقب وخیم تری از آنچه انتظار داشتند داشته باشد.در تریلری که از بازی دیدیم ، شخصیت هایی مانند Mantis و Lady Hellbender را نیز دیدیم، بنابراین احتمالاً می توان انتظار داشت شخصیت های بسیار بزرگ و متنوعی درون بازی معرفی شوند.

در عصر حاضر ساخت بازی براساس دنیای محبوب Marvel به گونه ای که در سایه همتایش Marvel Cinematic Universe قرار نگیرد، تقریباً غیرممکن است. نگهبانان کهکشان مطمئناً سعی در انجام چنین کاری دارند. Dan Abnett که در گذشته روی کمیک های سازنده Guardians در مارول کار کرده است، برای این بازی با Eidos Montreal همکاری می کند و هدف اصلی تیم توسعه این است که چرخش منحصر به فرد خود را بر روی این ویژگی و شخصیت های آن بگذارند، خواه این از نظر طراحی های بصری آن ها باشد یا داستان هایی که در اطرافشان تعریف می کنند. چقدر این کار را با موفقیت انجام می دهند را باید دید.

پیش نمایش Marvel’s Guardians of the Galaxy

اگر شما در اثر ناامیدی گسترده ای که حول Marvel’s Avengers ایجاد شد ضربه خوردید (و احتمالاً به دلایل خوبی هم چنین شد) ، ممکن است در مورد ساخت یک بازی با محوریت Marvel توسط Square Enix تردید داشته باشید. در حالی که هنوز خیلی زود است كه بگوییم Guardians of the Galaxy چگونه ظاهر می شود اما ما حداقل می توانیم با این واقعیت كه از یك اشتباه حیاتی كه انتقام جویان مرتكب شده است اجتناب می کند كند، راحت باشیم. Eidos Montreal و Square Enix تأیید کرده اند که این بازی صرفاً سینگل پلیر، روایت محور و یک بازی اکشن و ماجراجویی سوم شخص خواهد بود. بنابراین دقیقاً همان چیزی که Avengers باید می بود، در این بازی به کار گرفته خواهد شد.

Peter Quill a.k.a Star Lord شخصیت اصلی است و او یکی از کارارکتر هایی است که در گیم پلی با او بازی خواهید کرد. در نبرد ، شما می توانید با دو اسلحه Element Guns او شلیک کنید، می توانید حملات هوایی را دفع کنید و همچنین می توانید از جت پک های او ، نه فقط برای مقاصد جنگی ، بلکه برای پیمایش نیز استفاده کنید. نکته ای که ایدیوس مونترال در هنگام نمایش بازی بر آن تأکید کرد این است که حتی اگر فقط به عنوان استارلرد بازی می کنید، هرگز در این بازی تنها نخواهید بود.

گهبانان همیشگی شما همیشه در کنار شما خواهند بود اما این دقیقاً چگونه در گیم پلی کار می کند؟ برای بیشتر جنگ ها ، آنها توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند و به تنهایی کارها و اقداماتی را انجام می دهند که حتی ممکن است در وسط جنگ با آنها سازگار شوید. از همه مهمت ، می توانید در هر زمان مکث کنید (یا حداقل سرعت گیم پلی را به شدت کاهش دهید) و به هر یک از همراهان خود دستور دهید تا یکی از مهارت ها و تواناییهای خاص خود را اجرا کند. به نظر می رسد حرکات ترکیبی برای جنگ بسیار مهم است.

یکی از جنبه های بسیار جالب Guardians of the Galaxy که Eidos Montreal درباره آن صحبت کر ، انتخاب های بازیکن و نحوه شکل گیری داستان است. در زمان نمایش گیم پلی ، مواردی را مشاهده کردیم که بازیکن به عنوان Star Lord می توانست بین گزینه های گفتگو یکی را انتخاب کند. به گفته توسعه دهندگان، این انتخاب ها اغلب عواقب سرگرم کننده یا فاجعه باری به همراه خواهد داشت ، در حالی که به نظر می رسد رابطه شما با شخصیت ها نیز تحت تأثیر این تصمیمات قرار خواهد گرفت. باید دید که دقیقاً چقدر این تجربه تاثیرگذار خواهد بود و داستان چقدر تحت تأثیر آن قرار می گیرد، اما با این وجود گنجاندن آن ها ما را شیفته خود کرده است.

بازی محافظان کهکشان

نگهبانان کهکشان Marvel از قبل برای کسانی که آماده تجربه آن هستند قابل پیش خرید است و همانطور که باید از یک بازی بزرگ AAA انتظار داشته باشید، پاداش های پیش خرید در این بازی وجود دارد. هرکسی که بازی را پیش سفارش دهد ، می تواند قفل Throwback Guardians Outfit Pack را زود باز کند. این بسته ، همانطور که حدس زده اید ، شامل پوسته های خاصی برای هر یک از نگهبانان است. Guardians of the Galaxy به عنوان یک بازی cross-gen در حال راه اندازی است اما بر خلاف برخی دیگر از بازی های مهم آینده این بازی برروی کنسول های جدید هزینه بیشتری نخواهد داشت.

مهم نیست که از کدام پلتفرم بخرید، هزینه معمول آن 59.99 دلار است. در همین حال ، نسخه Deluxe نیز وجود دارد ، شامل خود بازی، باز شدن زود هنگام لباس های Lord Lord’s Sun Lord و City Lord، موسیقی متن بازی به صورت دیجیتال ، یک کتاب کوچک هنری (جلد سخت با نسخه فیزیکی و یک نسخه دیجیتالی در نسخه دیجیتال) و اگر نسخه Deluxe Edition فیزیکی را بخرید، یک مورد استیل بوک به شما داده خواهد شد. در کل سیستم عامل ها، قیمت نسخهدلوکس (چه فیزیکی و چه دیجیتالی) 69.99 دلار خواهد بود.

این بازی در تاریخ انتشار آن 26 اکتبر تعیین شده است و در PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. در همین حال، از بروزرسانی های نسل بعدی رایگان هم در پلی استیشن و هم در ایکس باکس پشتیبانی می کند. بنابراین اگر بازی را روی PS4 یا Xbox One دریافت کردید، می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی به نسخه های PS5 و Xbox Series X / S ارتقا دهید.

منبع:

مطالب مرتبط

>