بازی Resident Evil Re:Verse تا سال 2022 منتشر نمی شود

بازی Resident Evil Re:Verse تا سال 2022 منتشر نمی شود
بازی Resident Evil Re:Verse تا سال 2022 منتشر نمی شود

به تازگی حساب رسمی توییتر Resident Evil تایید کرد که بازی چندنفره Resident Evil Re:Verse قرار نیست در سال 2022 منتشر شود. برای کسب جزئیات بیشتر با اعوجاج همراه باشید.

Resident Evil Re: Verse ، تجربه چند نفره آنلاین که قرار بود در کنار Resident Evil Village همراه باشد ، هنگامی که Capcom Village را در ماه مه راه اندازی کرد ، کاملاً آماده نبود. این مسئله به تابستان – به طور خاص جولای – برگردانده شد – اما اکنون در حال یادگیری هستیم که کپکام برای از بین بردن همه چین و چروک ها به زمان بیشتری نیاز دارد.

حساب رسمی توییتر Resident Evil تایید کرده است که Resident Evil Re: Verse به سال 2022 منتقل شده است تا تیم توسعه دهنده زمان بیشتری را برای ارائه “یک تجربه گیم پلی روان” داشته باشد. به ما گفته شده است که جزئیات بیشتر در مورد راه اندازی به روز شده در تاریخ بعدی خرد خواهد شد.

بازی Resident Evil Re:Verse دیرتر منتشر می شود

بنابراین ، ما حداقل در حال بررسی پنج ماه تأخیر هستیم. Capcom در سال 2022 تاریخ مشخصی را اعلام نکرد ، بنابراین برای همه آنچه می دانیم ممکن است تا دسامبر 2022 کاهش یابد.

خبر خوب این است که Resident Evil Re: Verse یک مجانی رایگان است که در کنار خرید Resident Evil Village ارائه شده است ، بنابراین به نظر نمی رسد خریداران پول اضافی بپردازند.

با صحبت در مورد آن ، کپکام به بازیکنان توصیه کرد که کد بارگیری را که با Village دریافت کرده اند پیگیری کنند. با این حال بهترین است ، شما می توانید پیش بروید و اکنون آن را به حساب خود اضافه کنید تا بازی هنگام راه اندازی سال آینده آماده پخش شود.

بنابراین کپکام تصمیم گرفت این اثر چند نفره را با تاخیر در اختیار علاقمندان و طرفداران قرار دهد. البته اگر نمی توانیم صبر پیشه کنید، بهتر است فعلا تجربه رزیدنت اویل 8 را ادامه دهید که یک اثر موفق در سال 2021 برای کپکام بود.

منبع:

مطالب مرتبط

>