لاجیتک از هدست گیمینگ فوق کم وزن G435 رونمایی کرد

لاجیتک از هدست گیمینگ فوق کم وزن G435 رونمایی کرد
لاجیتک از هدست گیمینگ فوق کم وزن G435 رونمایی کرد

لاجیتک از برندهای نام آشنا در زمینه تولید لوازم جانبی گیمینگ بوده که به تازگی هدست گیمینگ فوق کم وزن G435 خود را معرفی کرد. با اعوجاج همراه باشید.

بسیاری از هدست های بازی بی سیم قبلی Logitech بیش از 100 دلار قیمت دارند ، اما جدیدترین آنها یک معامله نسبی است بدون این که در راحتی و ویژگی های آن زیان زیادی وارد شود. هزینه G435 Lightspeed 80 دلار است ، در سه رنگ موجود است و می تواند از طریق دانگل USB خود به رایانه یا کنسول PlayStation و از طریق اتصال بلوتوث با تأخیر کم به تلفن ، رایانه لوحی یا سایر دستگاه ها متصل شود (Logitech موارد خاصی را به اشتراک نگذاشت مشخصات تأخیر میلی ثانیه به موقع برای انتشار). این هدست در سپتامبر 2021 از سایت Logitech در دسترس خواهد بود.

G435 Lightspeed مانند یک هدست بازی بی سیم سنتی به نظر می رسد ، به جز یک مورد مهم: یک میکروفون رونق. این بدان معنا نیست که اصلا میکروفن ندارد. لاجیتک به جای داشتن یک میکروفن فیزیکی ، از میکروفون های دوگانه پرتوگیر ساخته شده در گوش چپ استفاده کرد که هدف آنها رسیدن به نتایج مشابه بدون داشتن میکروفن در جلوی دهان شما است. در طول هفته آزمایش من ، صدای خوبی را برداشت و صدای کولرگازی پر سر و صدای پنجره را کنار گذاشت.

لاجیتک از هدست گیمینگ فوق کم وزن G435 رونمایی کرد

قابل درک است که با قیمت 80 دلار ، مصالح ساختمانی G435 زیر سؤال برود. و بله ، با هدست در دست ، احساس می کنید از ساختار خوبی برخوردار است ، اما کمی در سمت چینی. به اعتقاد لاجیتک ، کیفیت صدا بسیار بهتر از آن چیزی است که از هدست با این قیمت انتظار داشتم ، تا جایی که من واقعاً به هیچ تقلبی که با مصالح ساختمانی داشتم اهمیت نمی دادم.

با جمع‌بندی چند ویژگی دیگر ، این مدل از طریق USB-C شارژ می شود و ادعا می کند که در هر بار شارژ تا 18 ساعت عمر باتری را افزایش می دهد. برای جابجایی بین دریافت صدا از دانگل USB و بلوتوث ، G435 از شما می خواهد که منابع را با نگه داشتن دکمه بی صدا به صورت دستی عوض کنید.

اگر در حال خرید هدست بازی بی سیم مقرون به صرفه هستید ، خوشبختانه تعداد گزینه هایی که ارزش بررسی دارد رو به افزایش است. با عرضه هدست بی سیم ایکس باکس مایکروسافت و Razer Barracuda X با قیمت 100 دلار و این مدل با قیمت 80 دلار ، در حال حاضر پیدا کردن هدست سازگار با کنسول راحت تر است.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *