گجت‌‌ها و ارتقاهای ضروری در Watch Dogs: Legion

گجت‌‌ها و ارتقاهای ضروری در Watch Dogs: Legion
گجت‌‌ها و ارتقاهای ضروری در Watch Dogs: Legion

در این مقاله آموزشی به معرفی گجت‌‌ها و ارتقاهای ضروری در Watch Dogs: Legion خوایم پرداخت. با اعوجاج همراه باشید.

Watch Dogs: Legion دنیای کاملی از NPC ها را برای استخدام به عنوان شخصیت های قابل بازی ارائه می دهد. با این حال ، در حالی که مجموعه مهارت ها و مزایای آن ها مفید خواهد بود ، شما همچنین می خواهید برروی ابزارهای مختلف سرمایه گذاری کنید. این ها با نقاط Tech که در سراسر نقشه جمع آوری کرده اید باز می شوند.

بیایید با Deep Profiler شروع کنیم که هنگام استخدام NPC ها ضروری است. اگر NPC نظر خوبی در مورد DedSec ندارد، نمی توان آن ها را جذب کرد ، اما با Deep Profiler ، می توانید سرنخ هایی را بررسی کنید که پس از تکمیل امکان پیگیری جذب آن ها را فراهم می کند. این بسیار مفید است به خصوص هنگامی که سعی می کنید پیمانکاران Albion را برای پیوستن به DedSec متقاعد کنید ، به ویژه اینکه مزیت دسترسی Uniformed آن ها نیز عالی است.

AR Cloak و AR Shroud ابزارهای استاندارد کیت های بازیکن های مخفی کاری هستند. حالت اول به شما اجازه می دهد نامرئی شوید ، حتی در روز روشن و می توانید برای مدت طولانی تری آن ارتقا دهید. دومی شما را پس از انجام یک takedown نامرئی می کند که بسیار مفید است وقتی بتوانید takedown های دوربرد را با AR Cloak انجام دهید. در مرحله بعد Spiderbot قرار می گیرد که برای جستجو ، یافتن کالاهای کلکسیونی و سایر وسایل مرموز استفاده می شود. در اسرع وقت آن را ارتقا دهید تا بتوانید دابل جامپ و شنل را دریافت کنید.

گجت‌‌ها و ارتقاهای ضروری در Watch Dogs: Legion

هواپیماهای بدون سرنشین Riot می توانند از مزاحم ترین دشمنان بازی باشند. بنابراین روی Riot Drone Hack سرمایه گذاری کنید تا موقتاً آن ها را کنار گذاشته و فضایی برای تنفس و آرامش خاطر پیدا کنید. البته ، پرتاب کننده نارنجک DedSec نیز وجود دارد که می تواند چندین هواپیمای بدون سرنشین را همزمان از بین ببرد و در صورت نیاز به قدرت آتش بیشتر ، آن را دریافت کنید. در مورد دشمنان انسانی ، سرمایه گذاری در Gun Jam را در نظر بگیرید زیرا این کار آن ها را از استفاده از سلاح گرم باز می دارد. این برای سبک های بازی نزدیک و خط مقدم مناسب است.

تله الکترو شوک کمتر توصیه می شود اما هنوز مفید است. به جای کشتن دشمنان ، آن ها را از ناک اوت و بی هوش کرده و در برخورد با گشت ها کمک می کند. اگر به اندازه کافی هوشیار هستید ، می توانید از آن در دفاع نیز برای جلوگیری از تعقیب کنندگان استفاده کنید. Watch Dogs: Legion در حال حاضر برای Xbox Series X/S ، PS4 ، PS5 ، Xbox One ، PC و Google Stadia در دسترس است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *