راهنمای بازی Crash Bandicoot 4

راهنمای Crash Bandicoot 4
راهنمای Crash Bandicoot 4

سری بازی های کرش ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسند اما بعضا چالش برانگیز هستند. در ادامه به راهنمای Crash Bandicoot 4 ساخته اکتیویژن خواهیم پرداخت.

با شروع بازی Crash Bandicoot 4 ، انتخاب مهمی در اختیار شما قرار می گیرد، آیا می خواهید با سبک بازی مدرن بازی کنید یا سبک بازی رترو؟ در حالت مدرن، شما زندگی بی نهایت دارید و هنگامی که می میرید، از یک چک پوینت شروع می کنید، در حالی که در حالت دیگر، زندگی محدودی دارید و باید پس از مرگ مرحله را دوباره شروع کنید. این عنوان یک بازی ساده نیست و توصیه می شود که در چند ساعت اول خود با بازی، از Modern استفاده کنید، مخصوصاً اگر در Crash تازه کار هستید.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time ممکن است یک پلتفرمر خطی باشد، اما این بدان معنا نیست که چیزی جز دیدن چیزی که بازی به صراحت روی صفحه به شما نشان می دهد، وجود ندارد. در هر مرحله بازی شما باید محیط اطراف خود را کاوش کنید و این تنها به این دلیل نیست که می توانید مناظر زیبایی را مشاهده کنید. شکاف ها ، اتاق های پنهان و موارد دیگر وجود دارند، بنابراین مراقب مناطق مخفی باشید.

راهنمای Crash Bandicoot 4

در Crash Bandicoot 4 ، هر شخصیتی که با آن بازی می کنید دارای حلقه و سایه زردی است که در پایین مدل شخصیت آن ها متصل شده است و اگرچه ممکن است در ابتدا این کار حواس شما را پرت کند ، اما در واقع یک ابزار فوق العاده مفید است. از این سایه برای زمان بندی استفاده کنید و پرش های خود را با دقت بیشتری انجام دهید.

Crash Bandicoot 4 موارد زیادی دارد که برای همه بازیکنان جذاب است. به عنوان مثال، در هر سطح ، شش جواهر پنهان وجود دارد که می توانید به دنبال آن ها باشید و هر یک از آنها را می توان به روش های مختلف باز کرد ، از یافتن فیزیکی آن ها در مرحله مورد نظر گرفته تا جمع آوری میوه های کافی Wumpa تا عدم مرگ زیاد و غیره که امکان یافتن آن ها را به شما خواهد داد.

در طول این سالها ، اسلاید جامپ یکی از مفیدترین ابزارهای Crash Bandicoot بوده است و در Crash Bandicoot 4 نیز چنین است. اگر به دنبال افزایش فاصله بین پرش های خود هستید، اسلاید جامپ این امکان را به شما خواهد داد. دکمه پرش را بلافاصله پس از کشیده شدن روی زمین فشار دهید و در این حالت حتی بسیار بالاتر از یک پرش دوگانه نیز خواهید پرید. اگر به دنبال دستیابی به یک سکوی دوردست هستید یا به مجموعه ای می رسید که ظاهراً دور از دسترس است، حرکت اسلاید جامپ بسیار مفید خواهد بود.

مشابه حرکت اسلاید ، حرکت معروف دیگر اسلاید اسپین است و می تواند در موقعیت های مختلف به همان اندازه مفید باشد. همانطور که از نامش مشخص است، هنگام کشیده شدن روی زمین می چرخید و استفاده از آن نه تنها به شما امکان می دهد در حین لغزش به دشمنان و موانع موجود در مسیر حمله کنید، بلکه سرعت شما ره به طرزی ناگهانی افزایش می دهید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *