هرآنچه باید از Sherlock Holmes: Chapter One بدانید

هرآنچه باید از Sherlock Holmes: Chapter One بدانید
هرآنچه باید از Sherlock Holmes: Chapter One بدانید

در این مقاله به هرآنچه باید از Sherlock Holmes: Chapter One بدانید، خواهیم پرداخت. عنوان جدید frogwares که بار دیگر بازیکنان را در نقش کارآگاه محبوب قرار می دهد.

بعد از گذشت بیش از پنج سال، شرلوک هولمز از Frogwares با یک ماجراجویی جدید باز می گردد. شرلوک هولمز: فصل اول یک پیش درآمد است اما شامل بسیاری از اصول اولیه قبلی است. در 16 نوامبر برای Xbox Series X/S ، PS5 و PC عرضه می شود و نسخه های Xbox One و PS4 بعداً ارائه می شود.

فصل اول بر شرلوک جوانتر و مغرورتر قبل از ظهور او به عنوان کارآگاه بزرگ تمرکز می کند. پس از مرگ مادرش وایولت به روش نابهنگام او تلاش می کند تا قتل او را حل کند (همراه با انجام هر پرونده دیگری برای شهرت گرفتن). جاناتان با نام مستعار جون ، نیز به او ملحق می شود، یک دوست قدیمی که جان واتسون نیست.

شرلوک هلمز: فصل اول یک عنوان جهان باز است، به این معنی که شما می توانید آزادانه جستجو داشته باشید بدون اینکه در داستان اصلی (پس از اتمام اولین مرحله اصلی) کاوش کنید. از نظر محتوا، پنج مورد اصلی برای حل به همراه 30 مورد جانبی مختلف وجود دارد. در حالی که موارد اصلی بخشی از یک داستان کلی هستند، موارد جانبی می تواند از کاوش در گذشته شرلوک (و در مورد جان) تا کشف اسرار در مورد ساکنان جزیره باشد. برخی از پرونده های جانبی حتی ممکن است به اندازه پرونده های اصلی طولانی باشند و انتخاب های اخلاقی خود را در این راه ارائه می دهند.

هرآنچه باید از Sherlock Holmes: Chapter One بدانید

در حالی که شرلوک هولمز: فصل اول بزرگترین بازی موجود نیست، بازیکنان هنوز تجربه زیادی خواهند داشت. در یک ویدیو پرسش و پاسخ که اوایل امسال منتشر شد ، توسعه دهنده تأیید کرد که داستان اصلی بین 12 تا 15 ساعت طول می کشد (که احتمالاً به موارد اصلی اشاره می کند). با این حال ، اگر می خواهید همه چیز را تجربه کنید، در کل 40 تا 50 ساعت طول می کشد. در کنار موارد اصلی ، موارد غیراصلی باید شامل موارد جانبی به همراه همه نتایج و پایان های بالقوه متفاوت باشد.

همراه با بازی پایه، دی ال سی Saints and Sinners هنگام عرضه در دسترس خواهد بود در حالی که سه بسته DLC اضافی Mycroft’s Pride ، M for Mystery و Beyond A Joke بعدا منتشر می شود. اطلاعات زیادی در مورد این موارد وجود ندارد، به جز مراحل اضافی برای بازیکنان که آن ها را انجام دهند.

کنترلر DualSense به لطف هپتیک فیدبک در تحقیقات نقش مهمی خواهد داشت. پیوند موفقیت آمیز سرنخ ها و اقدامات مختلف ارتعاشات متفاوتی را درون دسته ایجاد می کند و تشخیص موارد صحیح مهم است. همچنین ممکن است لرزش کنترلر در جهتی باشد که باید در برخی مواقع درون بازی به آن نگاه کنید.

منبع:

مطالب مرتبط

>