گوشی های هواوی سری P30 در ۸۵ روز به فروش ۱۰ میلیونی رسید

HUAWEI P30
HUAWEI P30

هواوی در مدت ۸۵ روز موفق شده ۱۰ میلیون دستگاه هواوی سری P30 بفروشد.

گوشی های سری P30 هواوی توانستند رکورد فروش گوشی های سری P20 را جابه‌جا کنند. این محصولات دو ماه زودتر در مقایسه با نسل گذشته خود به رکورد فروش ۱۰ میلیون نسخه دست پیدا کردند. بر اساس آمارها در پایان ماه می سال ۲۰۱۹، شرکت هواوی حدود صد میلیون نسخه گوشی به فروش رسانده و این یک رشد قابل توجه است. آن هم در شرایطی که هواوی از سوی ایالات متحده تحت فشار تحریم ها قرار دارد. افزون بر این ها جالب است بدانید پرچمدار هواوی یعنی P30 Pro جایزه بهترین گوشی های هوشمند را از سازمان سخت افزار اروپا دریافت کرده است. تکنولوژی های SuperSpectrum و SuperZoom دوربین این گوشی ها نیز به عنوان نوآوری های مهم مورد توجه این سازمان قرار گرفت.

HUAWEI P30

هواوی Watch GT، ساعت هوشمند جدید چینی‌ها، هم به رکورد فروش دومیلیونی رسیده است. این ساعت هوشمند که اکتبر به بازار عرضه شده، با این رکورد محبوب‌ترین ساعت هوشمند هواوی به‌شمار می‌رود.

هواوی همچنین اعلام کرد به رکورد عرضه‌ی ۱۰۰ میلیون محصول مبتنی‌بر “سوپرشارژ” هم رسیده است. این رکورد شامل گوشی‌های هوشمند و پاوربانک و شارژرهایی می‌شود که از فناوری شارژ سریع هواوی بهره می‌برند.

این شرکت طی سه ماه اول سال جاری ۵ میلیون دستگاه را به فروش رسانده است و بر اساس گزارش IDC رشد سالانه این شرکت حدود ۲۸۲٪ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *