تعطیلی بخش تجارت تلفن‌های هوشمند ال جی از شایعه تا واقعیت

تعطیلی بخش تجارت تلفن‌های هوشمند ال جی از شایعه تا واقعیت
تعطیلی بخش تجارت تلفن‌های هوشمند ال جی از شایعه تا واقعیت

تلفن‌های هوشمند ال جی سال هاست که با استقبال مناسبی روبرو نمی شوند . در واقع در چند سال اخیر این شرکت در ارائه محصولی که توانایی رقابت را در بازار تلفن های هوشمند را داشته باشد؛ ناکام بوده است . از این رو این شرکت به دنبال خروج از تجارت تلفن های هوشمند است .

هیچ پاسخی برای این سوال که چرا ال جی ممکن است بخش تلفن های هوشمند خود را تعطیل کند ، از جانب این شرکت وجود ندارد. اما دلایلی از قبیل اینکه این شرکت از سال ۲۰۱۴ سود کسب نکرده است و سهم بازار تلفن های هوشمند جهانی آن در چند سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، می توانند مزیدی بر علت باشند.

شایعه یا واقعیت ؟

این شایعه اولین بار در ژانویه شنیده شد. زمانی که گفته شد این شرکت به دنبال فروش و یا کوچک سازی بخش تولید تلفن همراه خود که قسمت زیان دهی از این شرکت به حساب می آید ، است.

اکنون ، طبق گزارش تایمز کره جنوبی ، این تصمیم اتخاذ شده است: ال جی در حال خروج از تجارت تلفن های هوشمند است.

منابع این رسانه می گویند که ال جی سعی در فروش بخش تلفن همراه خود به چندین طرف علاقه مند داشته است ، اما موفق به توافق با هیچ یک از آن ها نشده است. انتظار می رود این شرکت در جلسه هیئت مدیره خود در روز دوشنبه ، ۵ آوریل اعلام رسمی در مورد تعطیل کردن بخش تلفن همراه خود را اعلام کند.

ال جی از تأیید این خبر به رسانه خودداری کرد و گفت: هر احتمالی وجود دارد و این شرکت جهت مشخصی را برای تجارت تلفن های هوشمند خود اعلام خواهد کرد.

با همه این اوصاف ، ال جی هنگام گردهمای CES خود در ژانویه ، یک طرح یک تلفن هوشمند را ارائه کرد. چند روز بعد ، این شرکت اصرار داشت که این گوشی یک محصول واقعی است و در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد !

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *