سامسونگ سال آینده 52 مدل گوشی معرفی می کند

سامسونگ سال آینده 52 مدل گوشی معرفی می کند
سامسونگ سال آینده 52 مدل گوشی معرفی می کند

شرکت سامسونگ در نظر دارد سال 2022 تعداد مدل اسمارتفون های خود را گسترش دهد و به بیش از 50 برساند. با اعوجاج همراه باشید.

سامسونگ با Samsung Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 رکورد بیشترین گوشی‌های هوشمند تاشو در بازار را دارد. رقم فروش این شرکت تنها در کره جنوبی از 1 میلیون دستگاه فراتر رفته است. طبق گزارش ها، هدف سامسونگ فروش 7 میلیون دستگاه از نسل سوم گوشی های هوشمند تاشو خود است. اکنون، به نظر می رسد سامسونگ در سال آینده اهداف بالاتری را برای گوشی های هوشمند تاشو خود در نظر گرفته است.

طبق گزارش جدیدی از TheElec، خط تولید گوشی های هوشمند سامسونگ در سال 2022 از 52 مدل تشکیل خواهد شد. هدف سامسونگ تولید تقریبا 10 میلیون گوشی هوشمند تاشو گلکسی Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 در سه ماهه سوم و چهارم سال 2022 است. هدف این شرکت فروش حداقل 10 میلیون گوشی هوشمند تاشو نسل بعدی است. سامسونگ همچنان به بهبود گوشی های هوشمند تاشو خود با طراحی های بادوام تر و مشخصات بهتر ادامه می دهد.

بر اساس این گزارش، هدف سامسونگ تولید نزدیک به 38 میلیون گوشی هوشمند سری گلکسی اس 22 در سال 2022 است. این شرکت همچنین ممکن است به دنبال فروش بیش از 9 میلیون گوشی گلکسی اس 21 FE باشد که انتظار می‌رود در ژانویه 2022 به طور رسمی در فهرست قرار گیرد. سری گلکسی A (Galaxy A13، Galaxy 33 5G و Galaxy A53 5G)، سامسونگ قصد دارد ۷۸ میلیون دستگاه تولید کند.

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین طرفدار گوشی های هوشمند تاشو است. این شرکت سه نسل از گوشی های هوشمند تاشو را در سراسر جهان عرضه کرده است. با معرفی گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فولد 3، این شرکت قیمت را کاهش داد. همچنین طراحی قدرتمندتر و مشخصات بهتری نسبت به مدل های قبلی خود ارائه می دهد.

سامسونگ به آینده گوشی های هوشمند تاشو اعتقاد دارد. این شرکت سخت کار می کند تا نمایشگرهایی را تولید کند که برای نسخه های بعدی استفاده شوند. در حال حاضر این شرکت حدود 260 هزار دستگاه (نمایشگر تاشو) در ماه تولید می کند. با این حال، انتظار می رود این تعداد به دنبال تقاضای بیشتر افزایش یابد. تا ماه می، پیش بینی می شود که تولید ماهانه تقریباً 600 هزار واحد باشد. همچنین، آنها در اواخر سال به تعداد نزدیک به یک میلیون قطعه می رسند. این حدود چهار برابر ظرفیت فعلی آن است.

این نه تنها برای حمایت از ساخت گلکسی فولد بعدی، بلکه برای تامین تمام شرکت‌های دیگری که می‌خواهند خود را به بخش تاشو پرتاب کنند، کمک می‌کند. اگر این دسته از دستگاه‌ها واقعاً به موفقیت و نفوذی که سامسونگ امیدوار است دست یابد، پیشرفت‌های تکنولوژیکی که این شرکت اکنون روی آن کار می‌کند پاداش زیادی خواهد داشت.

این شرکت کره جنوبی امسال گلکسی فولد بعدی خود را با طراحی و مشخصات بهتر عرضه خواهد کرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>