روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ

روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ
روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ

روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ و پیام های ناپدید شونده قابلیتی کاربردی برای حفظ حریم خصوصی هستند که در این مطلب با آن ها آشنا می شوید.

در این روش شما یک بازه ی زمانی را بر می گزینید و پیام‌ ها پس از آن مدت از بین می‌ روند. واتس اپ در حال بهبود این قابلیت است. در نتیجه اکنون می توانید آن را طوری تنظیم کنید که همه مکالمات جدید پس از مدتی از بین بروند.

جزییات روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ

با آخرین به روز رسانی واتس اپ می توانید قابلیت حذف خودکار پیام ها را به طور پیش فرض برای همه چت های جدید فعال کنید. این بدان معناست که هر زمان که مکالمه ای را با کسی شروع می کنید، پیام ها پس از مدت زمان معینی که خودتان انتخاب کرده اید، از حافظه حذف می شوند.
قبل از به‌ روزرسانی جدید، باید هر بار که چت جدیدی را شروع می‌کردید، گزینه حذف پیام را فعال می کردید. اکنون می‌ توانید آن را به طور سراسری برای هر چتی که به آن می پیوندید فعال کنید. اگر از کسانی هستید که مرتب مکالمه‌ های جدید دارید، این قابلیت باعث صرفه جویی در زمان است.

این تغییر فقط برای مکالمه‌ های جدید قابل اجراست. بنابراین اگر همین حالا مجموعه‌ ای از چت های واتس اپ دارید و می خواهید پیام‌های ناپدید شونده را فعال کنید، باید این کار را یک به یک برای همه مکالمات انجام دهید.

اگر یکی از اعضای چت این ویژگی را فعال کرده باشد، پیام‌ ها برای هر دو طرف از بین می روند. بازه های زمانی 24 ساعت، هفت روز یا 90 روز هستند. اگر یکی از اعضای مکالمه بتواند پیام ها را در بازه زمانی انتخابی نگه دارد، این ویژگی مزیت زیادی برای حفظ حریم خصوصی نخواهد داشت. پس منطقی است.

روش حذف خودکار پیام ها در واتس اپ

مدیر اجرایی، مارک زاکربرگ، در پستی فیسبوک اعلام کرد: «لزومی ندارد همه پیام‌ ها تا همیشه باقی بمانند.»

البته همواره گزینه ی فوروارد پیام ناپدید شده وجود دارد. اگر می‌ خواهید پیامی باقی بماند، می‌ توانید اسکرین شات بگیرید. خلاصه سیستم کاملی نیست، اما بهتر از هیچ است.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *