نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید

نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید
نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید

همراه باشید تا با نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید آشنا شوید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است شخصی بخواهد یک برنامه را مخفی کند و اندروید راه های زیادی برای انجام این کار دارد. اگر بخواهید برعکس این کار را انجام دهید چه؟ آیا می توانید برنامه هایی را که مخفی شده اند پیدا کنید؟

بسیاری از لانچرهای صفحه اصلی و برخی از برنامه های تخصصی توانایی مخفی کردن برنامه ها را دارند. این روشی است که خیلی از کاربران از آن استفاده می کنند، اما لانچرهای اندروید متفاوت عمل می کنند. به جای تمرکز بر روش‌ های خاص برای پنهان کردن برنامه‌ ها، به شما نشان می‌ دهیم که چگونه برنامه‌ ها را در هر دستگاه اندروید پیدا کنید.

نکته: راهنمایی های این مطلب باید مسئولانه استفاده شوند. دلیل پنهان کردن برنامه ها می تواند حتی قانونی باشد. اگر دلیل قانع کننده ای ندارید، باید به حریم خصوصی دیگران احترام بگذارید.

نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید

ابتدا یک یا دو بار انگشتتان را از بالای صفحه به پایین بکشید -این مورد به نوع گوشیتان بستگی دارد- و روی ایکون چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات را باز کند.

نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید

سپس به Apps بروید.

تنظیمات دستگاه

در بعضی دستگاه ها، باید روی See All Apps بزنید. بقیه مستقیم لیست کامل برنامه ها را باز می کنند.

See All Apps

اگر گوشیتان این قابلیت را دارد، چک کنید دارید لیست All Apps را مشاهده می کنید.

All Apps

حالا می توانید لیست کامل برنامه های نصبی روی دستگاه را مشاهده کنید. حتی برنامه‌ هایی که از طریق لانچر صفحه اصلی پنهان کرده اند در اینجا قابل مشاهده اند. تنها راه برای پنهان کردن یک برنامه از این لیست، هک های جدی و اساسی است.

نحوه پیدا کردن برنامه‌های مخفی در اندروید

این تمام کاری است که باید بکنید! احتمالا یک لیست نسبتا طولانی از برنامه ها خواهد بود، بنابراین به درجه ی خاصی از توجه به جزئیات نیاز دارید. برنامه‌ های پنهان برچسب‌ گذاری ندارند اما این ترفند بدون در نظر گرفتن برنامه ای که شخص برای مخفی کردن برنامه ها از آن استفاده می کند، کار خواهد کرد. فقط مطمئن شوید که با این کار، حریم خصوصی شخصی را بی دلیل نقض نمی کنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *