عناوین رایگان کاربران گلد ایکس باکس برای ماه ژانویه 2022 اعلام شد

عناوین رایگان کاربران گلد ایکس باکس برای ماه ژانویه 2022 اعلام شد
عناوین رایگان کاربران گلد ایکس باکس برای ماه ژانویه 2022 اعلام شد

شرکت مایکروسافت همانند رقیب دیرینه خود سونی، هرماه عناوین رایگانی را برای مشترکین طلایی خود در نظر می گیرد و به تازگی فهرست عناوین رایگان کاربران گلد ایکس باکس برای ماه ژانویه 2022 اعلام شد.

NeuroVoider و Radiant Silvergun اولین عناوینی هستند که در تاریخ 1 ژانویه به Games With Gold می پیوندند. NeuroVoider برای تمام ماه ژانویه در دسترس خواهد بود اما Radiant Silvergun تنها تا 15 ژانویه باقی خواهد ماند. در نیمه دوم ماه، بازیکنان دو بازی Aground و Space Invaders Infinity Gene را دریافت خواهند کرد. هر دو بازی از 16 ژانویه در دسترس خواهند بود.

Space Invaders Infinity Gene تنها تا 31 ژانویه موجود خواهد بود اما بازی Aground تا 15 فوریه در دسترس خواهد بود. NeuroVoider و Aground بازی های Xbox One هستند. Radiant Silvergun و Space Invaders Infinity Gene بازی‌های سازگار با Xbox 360 برای این ماه هستند.

اگرچه بازی‌های ژانویه عناوین کمتر شناخته شده‌ای هستند، اما همه آنها امتیاز خوبی در متاکریتیک دارند. NeuroVoider و Aground هر دو نمرات قابل توجه بالای 70 را کسب کردند. Radiant Silvergun و Space Invaders Infinity Gene با امتیازهای بالا و پایین به ترتیب امتیاز بالای 80 دارند.

Xbox Games With Gold برای همه مشترکین Xbox Live و Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است. همه بازی‌های Xbox 360 در این سرویس در کتابخانه بازیکنان باقی می‌مانند، حتی اگر اجازه دهند اشتراکشان تمام شود. بازی‌های Xbox One تا زمانی که اشتراک فعال باشد در دسترس هستند. مانند پلی استیشن پلاس، بازیکنان می توانند با اشتراک مجدد در این سرویس، به بازی هایی که پس از اتمام اشتراک دریافت کرده اند دسترسی پیدا کنند.

در دیگر گزارش آمده که پس از چند ماه ناامیدکننده، شایعه شده است که PlayStation Plus در ژانویه 2022 یک مجموعه بازی عالی خواهد داشت. مشخص نیست این عناوین دقیقا چه چیزی هستند و باید منتظر ماند.

منبع:

مطالب مرتبط

>