بازی Dragon Age 4 طبق انتخاب های مهم ساخته می شود

بازی Dragon Age 4 طبق انتخاب های مهم ساخته می شود
بازی Dragon Age 4 طبق انتخاب های مهم ساخته می شود

یکی از عناوین نقش آفرینی مورد انتظار آینده، بازی Dragon Age 4 است که انتظار داریم بزودی از راه برسد.

بازی Dragon Age 4 طبق انتخاب های مهم ساخته می شود، Dragon Age 4 از زمانی که بازیکنان در سال 2014 بازی Dragon Age: Inquisition را به پایان رساندند موضوع دائمی گفتگو بوده است. تریلر سینمایی برای قسمت چهارم در The Game Awards 2020 رونمایی شد، اما از آن زمان تاکنون هیچ جزئیاتی اعلام نشده است و طرفداران را به تعجب واداشته است. در مورد وضعیت RPG بازی Dragon Age 4 ماه گذشته به‌عنوان یک عنوان تک‌نفره معرفی شد و در یک پست وبلاگ جدید توسط مدیر کل Bioware، گری مک‌کی، حداقل توسعه بازی تایید شد.

مک‌کی می‌گوید: «البته، ما همچنان در حال کار روی تکرارهای بعدی Dragon Age و Mass Effect هستیم. در مورد Dragon Age، ما یک گروه کهنه کار از توسعه دهندگان با استعداد داریم که روی تکرار بعدی فرنچایز کار می کنند. ما بر روی یک تجربه تک نفره متمرکز شده ایم که بر اساس انتخاب های مهم ساخته شده است.” مشخص نیست که آیا این بدان معناست که اصلاً حالت چند نفره وجود نخواهد داشت یا اینکه جنبه تک نفره صرفاً تمرکز اصلی خواهد بود. پس از نابودی Anthem Next، EA ممکن است بخواهد به این زودی ها به محتوای چند نفره بازگردد.

بازی Dragon Age 4 طبق انتخاب های مهم ساخته می شود

این به‌روزرسانی همچنین مأموریت Bioware را برای «ایجاد دنیایی از ماجراجویی، درگیری و همراهی که به شما انگیزه می‌دهد تا قهرمان داستان خود شوید» را تکرار می‌کند. سال گذشته، GamesBeat گزارش داد که این بازی ممکن است در سال 2023 عرضه شود، اما با توجه به وضعیت فعلی همه‌گیری، ممکن است این وضعیت تغییر کرده باشد.

Dragon Age 4 هنوز پنجره انتشار ندارد. عنوان قبلی این سری، Dragon Age: Inquisition، در نوامبر 2014 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی برنده چهار جایزه بهترین بازی سال در The Game Awards 2014، جوایز بازی SXSW 2015، یازدهمین جایزه بازی‌های ویدیویی آکادمی بریتانیا و هجدهمین جوایز D.I.C.E شد. Bioware بدون شک فشار زیادی را برای انجام موفقیت های Inquisition احساس می کند، اما به نظر می رسد که آنها اعتماد به نفس زیادی دارند – با وجود چند سکسکه.

منبع:

مطالب مرتبط

>