حجم بازی Final Fantasy Origin در پلی استیشن 5 مشخص شد

حجم بازی Final Fantasy Origin در پلی استیشن 5 مشخص شد
حجم بازی Final Fantasy Origin در پلی استیشن 5 مشخص شد

شرکت اسکوئرانیکس بزودی بازی Final Fantasy Origin را برای پلی استیشن 5 منتشر می کند و اکنون حجم آن مشخص شد.

حجم بازی Final Fantasy Origin در پلی استیشن 5 مشخص شد، بازی Final Fantasy Origin هنوز در مسیر انتشار در ماه مارس است و عنوان عجیب و غریب Team Ninja طبق اطلاعات فاش شده جدید، یک بار دانلود سنگین خواهد بود. بازیکنانی که می خواهند Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin را روی پلی استیشن 5 دانلود کنند به حداقل 71.5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان نیاز دارند. این از حساب توییتر PlayStation Game Size است، حسابی که فایل های بازی اضافه شده به پایگاه داده پلی استیشن را ردیابی می کند. لازم به ذکر است که این وصله روز اول را شامل نمی شود، بنابراین آماده باشید تا فضای بیشتری ایجاد کنید – یا تا زمانی که می توانید مقداری فضای ذخیره سازی اضافی بردارید. هنوز مشخص نیست که این بازی در سایر کنسول ها چقدر خواهد بود.

هدف بازی آینده هم طرفداران قدیمی سری فاینال فانتزی و هم کسانی است که تازه وارد این فرنچایز شده اند. سرمایه گذاری مشترک بین Square Enix و Koei Tecmo’s Team Ninja، Stranger of Paradise در مقایسه با سایر عناوین Final Fantasy تجربه اکشن گراتری را ارائه می دهد. Final Fantasy Origin بازسازی بازی اصلی 1987 نیست، و همچنین دنباله‌ای نیست، از موتیف‌هایی از بازی Final Fantasy اصلی برای ایجاد یک تجربه جدید استفاده می‌کند. طرفداران در تعجب هستند که آیا این می تواند شروع یک سری بازی های آزمایشی در آینده باشد.

حجم بازی Final Fantasy Origin در پلی استیشن 5 مشخص شد

اعلام اولیه بازی با یک نسخه نمایشی غیرقابل پخش و یک تریلر ناتمام خدشه دار شد، اگرچه به روز رسانی های اخیر طرفداران را امیدوار کرده است که Origin بتواند چیز جدید و سرگرم کننده ای را به میز بیاورد. با این حال، ماه گذشته، توییتی که حاکی از این بود که تعدادی از ماموریت‌ها در پشت یک پیش‌سفارش لوکس قفل می‌شوند، خریداران بالقوه را محتاط کرد.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin در تاریخ 18 مارس 2022 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از 13 مارس برای پیش‌بارگذاری روی پلی‌استیشن 5 در دسترس خواهد بود، در حالی که دسترسی اولیه برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، از 15 مارس آغاز خواهد شد. این عنوان یک فروشگاه انحصاری Epic Games برای رایانه شخصی خواهد بود.

منبع:

مطالب مرتبط

>