نسل بعدی آیفون SE با نام SE Plus معرفی می شود

نسل بعدی آیفون SE با نام SE Plus معرفی می شود
نسل بعدی آیفون SE با نام SE Plus معرفی می شود

تاکنون شایعات بسیاری درباره گوشی آیفون SE اپل دریافت کردیم و حال نوبت به گزارش جدید رسیده است.

نسل بعدی آیفون SE با نام SE Plus معرفی می شود، در اکتبر 2021، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل آیفون SE 3 را به تعویق انداخته و در عوض آیفون SE پلاس را در سال 2022 عرضه خواهد کرد. اکنون، راس یانگ، تحلیلگر DSCC که در ابتدا این خبر را در اکتبر منتشر کرد، با جزئیات بیشتری در مورد مدل های آینده آیفون SE بازگشته است. .

سری آیفون SE خطی از آیفون های مقرون به صرفه با صفحه نمایش کوچک است که اولین بار در سال 2016 معرفی شد. دومین گوشی از این سری تا سال 2020 عرضه نشد و انتظار می رود جانشین آن در سال 2022 وارد بازار شود.

طبق آخرین توییت راس یانگ، تحلیلگر DSCC، مدل بعدی آیفون SE در واقع آیفون SE پلاس نامیده خواهد شد. SE Plus اولین دستگاه در خط تولید SE خواهد بود که از 5G پشتیبانی می کند و انتظار می رود صفحه نمایش LCD 4.7 اینچی را در خود جای دهد. همچنین انتظار می رود این دستگاه همان طراحی را با قاب های ضخیم بالا و پایین حفظ کند و دارای دکمه Touch ID باشد.

نسل بعدی آیفون SE با نام SE Plus معرفی می شود

انتظار می‌رود آیفون SE پلاس با تراشه A15 Bionic، سنسور دوربین عقب بهبودیافته و پشتیبانی از 5G در چند ماه آینده معرفی شود. راس یانگ همچنین می گوید که آیفون SE 3 ممکن است در سال 2023 به جای جدول زمانی پیش بینی شده قبلی در سال 2024 عرضه شود و دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی خواهد بود.

با توجه به رندرهای اخیر CAD، آیفون SE 3 همان طراحی پشتی را حفظ خواهد کرد و ابعادی مشابه با آیفون SE فعلی خواهد داشت. با این حال، در جلو، دستگاه با خلاص شدن از چانه عظیم پیشانی و دکمه ID لمسی موجود در مدل‌های نسل فعلی SE، صفحه نمایش بزرگ‌تری ارائه می‌دهد. همچنین انتظار می‌رود SE 3 دارای چیپست A15 Bionic باشد و از باندهای 5G پشتیبانی کند.

منبع:

مطالب مرتبط

>