بازی Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر نخواهد شد

بازی Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر نخواهد شد
بازی Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر نخواهد شد

استودیو بایوور در حال توسعه عنوان نقش آفرینی نسل بعدی خود Dragon Age 4 است و اکنون اطلاعات تازه منتشر شد.

بازی Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر نخواهد شد، طبق گزارش‌های اخیر، طرفداران تقریباً نمی‌توانند انتظار عرضه Dragon Age 4 را در سال جاری داشته باشند. بازی آینده توسعه یافته BioWare هرگز تاریخ انتشار نداشته است و شایعات مداوم به طور مداوم می گویند که قسمت بعدی از سری Dragon Age در جهنم توسعه قرار دارد.

تام هندرسون، یکی از اعضای این صنعت، دیروز در توییتر فاش کرد: «یک منبع آگاه از برنامه‌های EA گفته است که «هیچ شانسی» وجود ندارد که Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر شود. هندرسون در گذشته به افشای دقیق اطلاعات مربوط به صنعت بازی معروف بود و ادعای او توسط جف گراب، روزنامه‌نگار GamesBeat نیز تایید شد.

گراب همین دیروز گزارش داد: «Dragon Age 4 هنوز در دست ساخت است، اما انتظار نداشته باشید که حداقل یک سال آینده آن را ببینید.» در ادامه، “اما این به معنای اوایل سال 2023 نباشد. انتشار تابستانی اولین زمان ممکن برای راه اندازی Dragon Age 4 است، و حتی این یک امید مبهم است تا یک هدف واقعی.”

بازی Dragon Age 4 در سال 2022 منتشر نخواهد شد

طبق جدول زمانی هندرسون، EA بر روی انتشار قسمت بعدی Need for Speed ​​و دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order در سال 2022 تمرکز خواهد کرد. اگرچه هیچ یک از این بازی ها به طور رسمی معرفی نشده اند. نسخه بهبودیافته و مجدد Battlefield 2042 نیز در دست ساخت است، حتی برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که این شرکت پس از استقبال ناامیدکننده گیمرها و منتقدان، در نظر دارد این بازی را رایگان کند.

در حالی که Dragon Age 4 چندین سال است که در حال تولید است، توسعه دهندگان تلاش کرده اند با تیزر تریلرها و آثار هنری بازی طرفداران را جلب کنند. اطلاعات کمی تا کنون شناخته شده است، اما BioWare گفته است که بازی جدید در Teninter Imperium، قاره ای ناشناخته در دنیای Dragon Age، جریان خواهد داشت. همچنین تأیید شده است که طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر دیدن برخی از شخصیت های بازگشته باشند.

Dragon Age 4 در ابتدا برای شبیه سازی بازی چند نفره Anthem ساخته شد. با این حال، پس از موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order، این بازی به طور کامل بازسازی شد تا فقط به صورت تک نفره باشد.

منتظر تحولات بیشتر در مورد Dragon Age 4 باشید.

منبع:

مطالب مرتبط

>