تاریخ معرفی گوشی Pixel 6A گوگل آشکار شد

تاریخ معرفی گوشی Pixel 6A گوگل آشکار شد
تاریخ معرفی گوشی Pixel 6A گوگل آشکار شد

گوگل در نظر دارد بزودی گوشی Pixel 6A را معرفی کند و اکنون به تازگی تاریخ رونمایی این محصول آشکار شد.

تاریخ معرفی گوشی Pixel 6A گوگل آشکار شد، در سه ماهه چهارم 2021، گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را به عنوان اولین گوشی هوشمند خود با چیپست تنسور معرفی کرد. شایعات حاکی از آن است که غول موتور جستجو در چند ماه آینده یک گوشی پیکسل مجهز به Tensor را معرفی خواهد کرد. انتظار می رود این دستگاه با نام Pixel 6A در بازار عرضه شود. اکنون، Max Jambor اطلاعاتی درباره جدول زمانی عرضه Pixel 6A ارائه کرده است.

طبق گفته Jambor، Google Pixel 6A برای ماه می برنامه ریزی شده است. به یاد داشته باشید که Google Pixel 5a 5G در آگوست 2021 معرفی شد. سلف آن Pixel 4a در آگوست 2020 رونمایی شد. Pixel 3a در جریان رویداد Google I/O که در ماه مه 2019 برگزار شد، رسمی شد. بنابراین، احتمالاً این اتفاق می افتد. که رویداد آینده Google I/O در ماه مه می تواند شاهد ورود پیکسل 6A باشد.

تاریخ معرفی گوشی Pixel 6A گوگل آشکار شد

گزارش‌های اخیر نشان داده است که تنظیمات دوربین پشتی Google Pixel 6A شامل یک دوربین 12.2 مگاپیکسلی سونی IMX363 است که برای اولین بار در سال 2018 در تلفن‌های پیکسل در دسترس قرار گرفت. دوربین اصلی با یک لنز 12 مگاپیکسلی اولتراواید سونی IMX386 همراه خواهد بود. این دوربین با دوربین 8 مگاپیکسلی Sony IMX355 برای گرفتن عکس های سلفی عرضه می شود.

حدس زده می‌شود که تراشه Google Tensor GS101 که پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را تامین می‌کند، به Pixel 6A آینده نیز قدرت خواهد داد. متأسفانه، شایعات هنوز اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات پیکسل 6A درز نکرده اند.

رندرهای CAD و تصاویر واحد ساختگی Pixel 6A نشان داده است که این پیکسل به یک پنل OLED با طراحی سوراخ پانچ و یک اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش مجهز خواهد شد. در قسمت عقب آن یک ماژول دوربین افقی برای واحد دوربین دوگانه آن تعبیه شده است.

منبع:

مطالب مرتبط

>