سازنده بازی Runescape روی عنوان معرفی نشده مشغول کار است

سازنده بازی Runescape روی عنوان معرفی نشده مشغول کار است
سازنده بازی Runescape روی عنوان معرفی نشده مشغول کار است

بی شک اگر از دسته گیمرها باشید باید با بازی جذاب و هیجان انگیز Runescape آشنایی داشته باشید و حال به نظر رسیده عنوان جدیدی از سازنده آن در راه است.

سازنده بازی Runescape روی عنوان معرفی نشده مشغول کار است، کالین اسمیت، مدیر هنری Jagex نمایه لینکدین خود را با برخی اخبار در مورد پروژه بعدی شرکت ها به روز کرد. گفته می‌شود که معاون هنری شرکت سازنده MMO RPG ویروسی Runescape در حال کار بر روی عنوانی اعلام‌نشده در حال توسعه در Unity Engine 5 است. این خبر توسط کاربر توییتر Timur222 منتشر شده است که این تغییر را در نمایه Smyths LinkedIn برجسته کرده است. توییت.

کالین اسمیت اظهار داشت که او انیماتور اصلی پروژه ای از Jagex بوده که از جولای 2019 تا ژانویه 2022 در دست ساخت بوده است. هنوز هیچ خبری از بازی ای که او روی آن کار کرده است وجود ندارد. نمایه LinkedIn اسمیت اکنون موارد زیر را در برگه تجربه خود بیان می کند: من به عنوان انیماتور اصلی روی عنوان هیجان انگیز اعلام نشده ای که در UE5 ساخته شده بود کار کردم.

سازنده بازی Runescape روی عنوان معرفی نشده مشغول کار است

از سوی دیگر، Jagex اخیراً نسخه موبایلی از Runescape بسیار معروف را به عنوان جشن 20 سالگی این بازی منتشر کرده است. این شرکت به عنوان نوآورانه در بازی های خود شناخته می شود و برای بسیاری از نسخه های محبوب خود دارای یک پایگاه بازیکن قوی است.

Runescape امروزه بیش از 260 میلیون حساب بازیکن ثبت شده دارد و دارای 25000 آیتم منحصر به فرد است. این بازی میراثی دارد که به این زودی ها فراموش نخواهد شد. به‌روزرسانی موبایل تنها بازیکنان بیشتری را تشویق می‌کند تا آنچه را که توسعه‌دهندگان بازی‌ها در طول سال‌ها روی آن کار کرده‌اند، تجربه کنند.

با توجه به اینکه جزئیات بیشتری در مورد بازی آینده منتشر نشده است، باید صبورانه منتظر بمانیم تا ببینیم سازندگان روی چه چیزی کار کرده اند.

منبع:

مطالب مرتبط

>