انتشار آپدیت جدید برای Mi 8 Pro پس از یک سال

انتشار آپدیت جدید برای Mi 8 Pro پس از یک سال
انتشار آپدیت جدید برای Mi 8 Pro پس از یک سال

شرکت شیائومی به تازگی تصمیم گرفت آپدیت جدیدی را برای گوشی Mi 8 Pro پس از مدت ها منتشر کند.

انتشار آپدیت جدید برای Mi 8 Pro پس از یک سال، Mi 8 Pro گوشی هوشمند پرچمدار سال 2018 شیائومی بود. این دستگاه اکنون دریافت به روز رسانی سیستم را در بازارهای جهانی آغاز کرده است. آخرین ساخت نرم افزار برای این گوشی پس از گذشت یک سال از آخرین به روز رسانی که در پایان سال 2020 منتشر شد، می رسد. اما همچنان MIUI 12.5 را ارائه نمی دهد.

شیائومی شروع به عرضه به روز رسانی سیستم جدید برای Mi 8 Pro در بازارهای بین المللی کرده است. آخرین به روز رسانی در حال حاضر برای دو نوع منطقه ای، یعنی Global و روسیه، فعال است. با شماره های ساخت زیر فشار داده می شود.

جهانی – V12.0.2.0.QECMIXM
روسیه – V12.0.2.0.QECRUXM
متأسفانه، تغییرات برای به روز رسانی هیچ چیز جالبی ذکر نشده است. فقط می گوید که ساخت نرم افزار جدید عملکرد سیستم را بهینه می کند و امنیت سیستم و همچنین ثبات را بهبود می بخشد.

انتشار آپدیت جدید برای Mi 8 Pro پس از یک سال

در چین، این گوشی قبلاً در اواخر نوامبر به‌روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت کرده است. اما به دلایلی، شیائومی همین آپدیت را برای بازارهای بین المللی به تعویق می اندازد.

در حال حاضر، مطمئن نیستیم که Mi 8 Pro به MIUI 12.5 Enhanced Edition دسترسی پیدا کند یا خیر. اما با اطمینان می توان گفت که این گوشی برای MIUI 13 واجد شرایط نیست.

شیائومی می 8 پرو با رابط کاربری MIUI 9 مبتنی بر اندروید 8.1 اوریو راه اندازی شد. در طول عمر خود، دو به‌روزرسانی اندروید (اندروید 9.0، 10) و سه به‌روزرسانی MIUI (MIUI 10، 11، 12) دریافت کرده است.

منبع:

مطالب مرتبط

>