Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است

Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است
Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است

شرکت Blizzard پیشتر توسط مایکروسافت خریداری شد و حال تصمیم دارد آثار جدیدی را به محصولات خود بیافزاید.

Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است، این شرکت روز سه‌شنبه این خبر را به همراه چندین آگهی شغلی در وب‌سایت خود به اشتراک گذاشت که این پروژه را به‌عنوان «دنیایی متفاوت از هر بلیزارد دیگری که ایجاد کرده است» توصیف می‌کند.

در این بیانیه آمده است: «Blizzard در حال آغاز تلاش بعدی ما است. ما به یک دنیای کاملاً جدید سفر می کنیم، خانه ای برای یک بازی بقای کاملاً جدید برای رایانه شخصی و کنسول.

«مکانی پر از قهرمانانی که هنوز ملاقات نکرده‌ایم، داستان‌هایی که هنوز گفته نشده‌اند، و ماجراهایی که هنوز باید زندگی کنیم. قلمرو وسیعی از امکان، در انتظار کاوش.»

این شرکت در حال حاضر پرسنل خود را تکمیل می کند و به دنبال ایفای نقش های هنری، طراحی و مهندسی در پروژه است. در این بیانیه آمده است: «به مدت سی سال، بلیزارد جهان‌هایی را برای میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان ایجاد کرده است. این امر مستلزم یک تیم متنوع از توسعه دهندگان است که مایل به ارائه صدای خود، گوش دادن و شنیده شدن هستند. این رسالت ماست.

آیا بازی های بقا را دوست دارید؟ آیا می خواهید در مراحل اولیه یک پروژه جدید در دنیای جدید به یک تیم مشترک از توسعه دهندگان با تجربه بپیوندید و به نوشتن فصل بعدی داستان بلیزارد کمک کنید؟ این فراخوان شما برای ماجراجویی است. جوابش را می دهی؟»

Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است

Blizzard در حال ساخت یک بازی در سبک بقا است

بلیزارد گفته است که در سال‌های اخیر روی پروژه‌های بیشتری کار می‌کند که در هر زمان از تاریخ خود، از جمله Overwatch 2 و Diablo 4، که اخیراً حداقل تا سال 2023 به تعویق افتاد.

این شرکت در حال حاضر با تحقیقات متعددی در مورد تجاوزات جنسی و آزار و اذیت کارمندان زن که منجر به کناره‌گیری رئیس جی. آلن براک در سال گذشته شد، مواجه است.

شرکت مادر ایکس‌باکس، مایکروسافت هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد اکتیویژن بلیزارد را با قراردادی 68.7 میلیارد دلاری خریداری کند که تا حدودی بزرگ‌ترین معامله در صنعت بازی است.

انتظار می‌رود این خرید که به مایکروسافت مالکیت انحصاری Call of Duty، Warcraft، Overwatch، Crash Bandicoot، Guitar Hero و موارد دیگر را می‌دهد، تا ژوئن 2023 پایان یابد.

مطالب مرتبط

>