بازی GTA 6 یک اثر باکیفیت گرافیکی قابل تحسین است

بازی GTA 6 یک اثر باکیفیت گرافیکی قابل تحسین است
بازی GTA 6 یک اثر باکیفیت گرافیکی قابل تحسین است

در روزهای گذشته راکستار با تایید بازی GTA 6 نشان داد که این نسخه دردست توسعه بوده و بزودی باید شاهد اعلام اخبار جدیدی باشیم.

بازی GTA 6 یک اثر باکیفیت گرافیکی قابل تحسین است، از آنجایی که Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition با مشکلات گرافیکی منتشر شد، طرفداران نگران این موضوع برای GTA بعدی هستند. وضعیت Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition آن قدر عصفناک بود که راکستار عذرخواهی از طرفداران داشت و در این بین بعید است نسخه بعدی GTA با مشکلات عدیده گرافیکی رو به رو شود.

البته عنوان Trilogy قبلی با انتشار آپدیت های مختلف تا سطح بالایی مشکلات آن برطرف شد. اخیرا در جلسه سهام داران تیک تو مدیرعامل این شرکت Strauss Zelnick به اظهار نظر درباره کیفیت بازی GTA 6 پرداخت. او بیان کرد که تیم توسعه سخت روی کیفیت تمرکز داشته و نمی خواهد اثر دارای مشکل ارائه دهد.

بازی GTA 6 یک اثر قابل قبول در زمینه کیفی است

وی افزود که سه گانه اخیر ناشی از کوتاهی تیم بود و این درس عبرتی شد تا در عناوین بعدی مشکلات به حداقل برسد. Zelnick اضافه می کند که تیم توسعه همیشه سعی داشت مشکلات کیفی کمی را در بازیها به دنبال داشته باشد و همین برنامه برای عناوین آینده نیز ادامه دارد. بنابراین طرفداران هیچ نگرانی برای مشکلات کیفی بازی GTA 6 نباید داشته باشند.

مشخص نیست GTA 6 در چه تاریخی معرفی می شود و انتظار داریم سال 2023 اخباری پیرامون آن ارائه شود.

مطالب مرتبط

>