احتمال انتشار بازی Dead Island 2 در آینده نزدیک

احتمال انتشار بازی Dead Island 2 در آینده نزدیک
احتمال انتشار بازی Dead Island 2 در آینده نزدیک

نزدیک به هشت سال می شود که بازی Dead Island 2 معرفی شد و به دلایل مشکلات متعدد در توسعه انتشار آن با تاخیرهای پی در پی رو به رو شد.

احتمال انتشار بازی Dead Island 2 در آینده نزدیک، براساس گزارش تازه انتشاریافته، استودیو دامبستر مشغول توسعه این عنوان بوده و برنامه ریزی شده در سال 2022 منتشر شود.

تام هندرسون یکی از منابع نزدیک صنعت مدعی شده که با تیم توسعه مصاحبه داشته و وضعیت توسعه مطلوب است و باید انتظار انتشار بازی Dead Island 2 در آینده نزدیک را داشته باشیم.

هندرسون بیان داشت که تیم از وضعیت بازی راضی بوده و اگر مشکلی پیش نیاید شاید سال آینده منتشر شود اما برنامه ریزی اصلی انتشار در اواخر سال 2022 است. او همچنین درباره داستان بازی Dead Island 2 افزود که در یک هواپیما ویروس زامبی شیوع پیدا کرده و هواپیما نیز در هالیوود سقوط پیدا می کند.

بازی Dead Island 2 احتمالا در انتها توسعه است

شما از این حادثه جان سالم به در می برید اما برای نجات خود با چالش هایی رو به رو خواهید شد. بازی Dead Island 2 نخستین بار سال 2014 رونمایی شد و تغییراتی برای آن به وجود آمد. نخستین بار تیم Yager Developmentt وظیفه توسعه را برعهده داشت اما مدتی بعد این استودیو کنسل شد. در مرحله بعد استودیو Sumo Digital توسعه را برعهده می گیرد و نهایتا استودیو Dambuster سال 2019 برای تکمیل توسعه وارد عمل می شود.

این استودیو از سازندگان زیرمجموعه  Deep Silver است. پیشتر مشخص شد این عنوان تنها برای کنسول های نسل نهمی و رایانه شخصی است و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

مطالب مرتبط

>