استقبال خیره کننده از بازی  Lost Ark

استقبال خیره کننده از بازی  Lost Ark
استقبال خیره کننده از بازی  Lost Ark

بازی MMO جدید Lost Ark اثری از استودیو Smilegate بوده که توانسته بسیار موردتوجه بازیکنان قرار گیرد.

استقبال خیره کننده از بازی  Lost Ark، طبق اعلام استودیو سازنده، این عنوان در هفته اول انتشار خود توانسته به بیش از 1 میلیون بازیکنان همزمان در استیم برسد.

چنین آماری خیره کننده بوده و نشان می دهد که بازی Lost Ark توانسته به موفقیت برسد. اگرچه تعداد بازیکنان بالاست اما در فهرست به چهارمین بازی محبوب تاریخ استیم تبدیل شد.

حساب SteamDB در توییتر اعلام کرده که بازی مورد اشاره پنجمین عنوانی است که در استیم به تعداد بازیکن همزمان 1 میلیون می رسد. سایر عناوین شامل CS: Go، دوتا 2 و سایبرپانک 2077 می شود.

بازی  Lost Ark و کسب موفقیت در تجربه گیم پلی

استقبال خیره کننده از بازی  Lost Ark

این عنوان به صورت زودهنگام برای خریداران بسته آن دردسترس قرار گرفت و سپس 11 فوریه نیز به صورت نهایی انتشار یافت و یک اثر رایگان است. شاید بازی Lost Ark با تاخیر همراه شد اما چندان طولانی نبود. علاوه بر استیم، در توییچ نیز این عنوان توانسته رکوردشکنی کند به آمار بالا بیننده دست یابد.

در زمان انتشار استریم این بازی با 1.3 میلیون بیننده همراه بود. بازی  Lost Ark را باید دومین اثر موفق آمازون به حساب آورد که پس از بازی MMO سال 2021 یعنی New World قرار می گیرد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آن مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

>