بازی God of War Ragnarok با تاخیر رو به رو نمی شود

بازی God of War Ragnarok با تاخیر رو به رو نمی شود
بازی God of War Ragnarok با تاخیر رو به رو نمی شود

همانطور که می دانید شرکت سونی در حال توسعه بازی God of War Ragnarok است و این عنوان برنامه ریزی شده در سال 2022 منتشر شود.

بازی God of War Ragnarok با تاخیر رو به رو نمی شود، پیشتر جیسون شرایر خبرنگار با سابقه صنعت گیم، قرار نیست با تاخیر این بازی رو به رو شویم. بنابراین در سال 2022 بازی God of War Ragnarok را تجربه خواهیم کرد.

با شیوع ویروس کرونا، تاخیر در صنعت بازی های ویدئویی گسترش یافته و هر چندماه شاهد تاخیر یک بازی ویدئویی هستیم. این بیماری موجب شده تا کارکنان استودیوها به صورت دورکاری فعالیت داشته باشند و روند توسعه نیز با تاخیرهایی همراه باشد.

بازی God of War Ragnarok بزودی عرضه می شود

بازی God of War Ragnarok با تاخیر رو به رو نمی شود

در حال حاضر بازی های بزرگی برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شدند و God of War Ragnarok نیز یکی از آنها است. این اثر توسط استودیو سونی سانتامونیکا تحت ساخت قرار دارد و روند آن نیز به خوبی در حال سپری شدن است.

پیشتر شرایر در جلسه پرسش و پاسخ ردیت به پاسخ یکی از کاربران مبنی بر اینکه تاخیری از بازی God of War Ragnarok را شاهد هستیم یا خیر، وی پاسخ داد احتمال این امر بسیار کم خواهد بود و به طور حتم سال جاری انتشار آن انجام می گیرد. ناگفته نماند پیش از این تاخیری برای God of War Ragnarok به وجود آمد که آن هم انتشار در سال 2021 بود و اکنون به 2022 موکول شد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود سونی چه برنامه ای برای انتشار نسخه جدید God Of War در نظر دارد و آیا این اثر را بزودی تجربه می کنیم یا خیر.

منبع:

مطالب مرتبط

>