فروش بازی Grim Dawn از 7 میلیون عبور کرد

فروش بازی Grim Dawn از 7 میلیون عبور کرد
فروش بازی Grim Dawn از 7 میلیون عبور کرد

در حالی که بازیکنان Path of Exile از بسته Siege of the Atlas لذت می برند و تا انتشار Diablo 4 فاصله داریم، بازی Grim Dawn یک اثر جذاب در این سبک است.

فروش بازی Grim Dawn از 7 میلیون عبور کرد، این عنوان در فوریه سال 2016 منتشر شد و با کمک Kickstarter توانست انتشار پیدا کند. البته بازی سال 2012 نسخه Early Access آن در استیم منتشر شد و نسخه نهایی تا 2016 انتشار پیدا نکرد. حال با گذشت نزدیک 5 سال از انتشار بازی Grim Dawn، میزان فروش این اثر به 7 میلیون نسخه رسید.

بازی Grim Dawn در دنیای Cairn اتفاق می‌افتد که به دنبال درگیری بین Aetherials و Chthonians دچار ویرانی فاجعه‌باری شده است. به عنوان یک بازمانده اخیرا تسخیر شده، سفری را برای شکست دادن این وحشت های کیهانی آغاز می کنید. بازیکنان با داشتن چندین کلاس مختلف (به عنوان Masteries) می توانند در کلاس های ثانویه برای گیم پلی جذاب به اجرا آن بپردازند.

فروش بازی Grim Dawn از 7 میلیون عبور کرد

بازی Grim Dawn و فروش قابل توجه

Crate Entertainment پس از عرضه بازی اصلی و دو بسته Ashes of Malmouth و Forgotten Gods که هر کدام مناطق جدید، ماموریت‌ها و امپراطوری های جدید را به همراه دارند، همچنین بسته Crucible را تدارک دیده که حالت بقا مبتنی بر موج را اضافه می‌کند. Grim Dawn در حال حاضر برای رایانه های شخصی در دسترس است و نسخه نهانی آن به تازگی برای Xbox One و Xbox Series X/S عرضه شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>