عناوین ماه مارس PlayStation Now مشخص شدند

عناوین ماه مارس PlayStation Now مشخص شدند
عناوین ماه مارس PlayStation Now مشخص شدند

در حالی که بازیهای PlayStation Now برای ماه فوریه بیشتر به عناوین راکستار اختصاص داشت حال فهرست عناوین ماه مارس این سرویس مشخص شد.

عناوین ماه مارس PlayStation Now مشخص شدند، در ماه فوریه این سرویس بازی هایی نظیر Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition را دربرمی گرفت و برای ماه مارس اعلام شد عناوینی چون Shadow Warrior 3، Crysis Remastered و چندی دیگر اضافه می شوند.

معرفی بازی های مارس PlayStation Now

عناوین ماه مارس PlayStation Now مشخص شدند

بازی Shadow Warrior 3 اثر استودیو Flying Wild Hog است و جدیدترین نسخه این فرنچایز محسوب می شود. عنوانی که توسط شرکت Devolver Digital منتشر خواهد شد. در سوی دیگر بازی Crysis Remastered اثری از استودیو کرایتک بوده که همگان با آن آشنایی دارند.

از دیگر عناوین باید به بازی Chicken Police: Paint It Red استودیو HandyGames و بازی اکشن ماجراجویی Relicta شرکت Deep Silver اشاره کرد. برای انجام این بازی‌ها، بازیکنان باید اشتراک PlayStation Now فعال داشته باشند، این سرویس بازی مبتنی بر ابر است که شرکت ارائه می دهد و جدا از سرویس اشتراک پلی‌استیشن پلاس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در این سرویس، به وب سایت رسمی PlayStation Now بروید.

منبع:

مطالب مرتبط

>