بازی Resident Evil Village در راه گیم پس

بازی Resident Evil Village در راه گیم پس
بازی Resident Evil Village در راه گیم پس

شرکت مایکروسافت قصد دارد بزودی بازی Resident Evil Village را به سرویس گیم پس خود اضافه کند تا آرشیو کاملی برای این سرویس تدارک دیده باشد.

بازی Resident Evil Village در راه گیم پس، یکی از بزرگترین عناوین سری رزیدنت اویل سال گذشته بی شک بازی Resident Evil Village بود که توسط کپکام منتشر شد. عنوان AAA که با استقبال قابل توجهی مواجه گشت و توانست فروش خوبی داشته باشد. حال با گذشت چندین ماه از انتشار آن وقتش رسیده که به گیم پس مایکروسافت بیاید.

بازی Resident Evil Village مهمان سرویس گیم پس مایکروسافت

بازی Resident Evil Village در راه گیم پس

امتیاز بازی Resident Evil Village در متاکریتیک به 84 می رسد و یکی از امتیازات بالا در سری رزیدنت اویل است. تا سالگرد انتشار این عنوان فاصله چندانی باقی نمانده و به نظر رسید کپکام می خواهد در سالگرد انتشار این بازی را به گیم پس بیاورد. نخستین بار وب سایت XGP نشانه هایی از آمدن بازی Resident Evil Village را به گیم پس با تصاویری نشان داد که گویی حقیقت دارد. به هر حال باید منتظر ماند تا در نهایت شرکت کپکام و مایکروسافت رسما این عنوان را به آرشیو گیم پس بیافزایند.

نکته جالب اینجاست که پیشتر Mass Effect: Legendary Edition هم چنین وضعیتی داشت و سپس به گیم پس آمد. هر سال در ماه آوریل مایکروسافت بازی های جدید و بزرگی را به گیم پس می آورد. بنابراین بدیهی بوده یکی از انها بازی Resident Evil Village باشد. در اخباری مرتبط دیوید گیبسون تحلیلگر ارشد MST معتقد بوده اسکوئرانیکس هزینه 5 تا 10 میلیون دلاری از مایکروسافت برای حضور بازی خود در گیم پس پرداخت نمود. گیبسون از آنجایی که بیشتر تحلیل هایی پیرامون شرکت ژاپنی اسکوئرانیکس انجام می دهد و تاکنون هم سابقه درخشانی داشته، احتمالا گفته درستی داشته است.

منبع:

مطالب مرتبط

>