چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید
چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

جای تعجب نیست که گوشی اندرویدی شما مکان شما را می‌داند.اما در مواردی ممکن است نخواهید گوشی شما یا افراد دیگر بتوانند شما را ردیابی کنند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید و مکانتان را در هر جایی تنظیم کنید.

اگر به طور کلی نمی خواهید ردیابی شوید، می توانید سنسورها را خاموش کنید. اما جعل موقعیت مکانی به شما این امکان را می دهد که هر برنامه ای را که از موقعیت مکانی شما استفاده می کند فریب دهید تا فکر کند جایی هستید که نیستید. کاربران از این برای ترفند در بازی های مبتنی بر مکان استفاده کرده اند، اما دلایل زیادی برای انجام آن وجود دارد. در ادامه مطلب می بینید چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید.

چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

ما از یک برنامه اندروید به نام Fake GPS location استفاده خواهیم کرد. برای شروع، برنامه را از گوگل پلی استور دانلود کنید.

Fake GPS Location

برای استفاده از این برنامه، باید آن را به عنوان ارائه‌دهنده Mock Location تنظیم کنیم. برای انجام این کار، باید Developer Options را در تلفن همراهتان فعال کنید. به Settings > About Phone بروید و روی Build Number چندین بار ضربه بزنید تا زمانی که پیامی را که می گوید “!You are now a developer” مشاهده کنید.

چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

پس از این کار به Settings > System > Developer Options و یا Settings > Developer Options در گوشی های سامسونگ بروید.

تنظیمات

به پایین اسکرول کنید تا Select Mock Location App را ببنید.

Select Mock Location App

از لیست Fake GPS را انتخاب کنید.

Fake GPS

اکنون می توانیم برنامه Fake GPS را باز کنیم. ابتدا از شما خواسته می شود که به برنامه اجازه دسترسی به فایل ها و رسانه های خود را بدهید. می‌ توانید آن را خاموش کنید و روی Continue ضربه بزنید. پیامی به شما می گوید که برنامه برای نسخه قدیمی اندروید طراحی شده است، اما همچنان خوب کار می کند.

راه‌اندازی و نصب Fake GPS Location

حالا آماده اید که موقعیت مکانیتان را جعل کنید! به آسانی از انگشتتان برای حرکت دادن پین روی هر مکانی در نقشه استفاده کنید و روی دکمه start در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

برنامه بسته می شود و حالا مکان شما جعل شده است. می توانید با باز کردن یک برنامه نقشه، آن را آزمایش کنید. برای توقف جعل، انگشتتان را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی Pause در نوتیفیکیشن Fake GPS ضربه بزنید.

چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید

خودش است! این یک ترفند کوچک شگفت آور ساده و مؤثر است. حالا یاد گرفتید چگونه موقعیت مکانی را در اندروید جعل کنید. مکان در دستگاه های اندرویدی گاهی اوقات پیچیده و نادرست است. این یکی از راه هایی است که می توانید آن را تحت کنترل خود درآورید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *